<ZpětZasilání tenisového zboží> Informační a servisní centrum - Tennis-Point

Informační a servisní centrum - Tennis-Point

Imprint

Tennis-Point
Lipová 468
270 61 Lány


Telefon: 313 515 514


E-mail: info@tennis-point.cz
Tennis-Point GmbH
Hans-Böckler-Str. 29-34
33442 Herzebrock-Clarholz
GERMANY


Rejstříkový soud: Obvodní soud Münster
Identifikační číslo: HR B 11155


Jednateli: Christian Miele, Thomas Welle, Philipp Tippkemper


Daňové idenfitikační číslo dle § 27 zákona o dani z příjmu:
DE 282500217


Tennis-Point je členem svazu bvh.V soudních záležitostech je společnost zastupována:


IT-Recht Kanzlei geprüft

IT-Recht Kanzlei
Alter Messeplatz 2
80339 München
Tel.: +49(0)89- 130 1433 - 0
Fax: +49(0)89- 130 1433 - 60

E-mail: info@it-recht-kanzlei.de


Online platforma (ODR-platforma) pro mimosoudní řešení sporů.
Jako internetový prodejce máme povinnost upozornit Vás na platformu pro online řešení spotřebitelských sporů (ODR) Evropské komise.
Tato platforma má následující internetovou adresu: http://ec.europa.eu/consumers/odr/
Naše e-mailová adresa je: info@tennis-point.cz
Prodejce není ani povinen, ani připraven účastnit se řešení sporů podle postupů mediačního místa pro spotřebitele.

Kontakt

S tím si mužete být jistí - u nás existuje na každou otázku odpověď! Rádi vám co možná nejrychleji pomůžeme, jak dál, na telefonu, e-mailem nebo také poštou.Těšíme se na vás!


Osobní poradenství po telefonu
Máte otázky ke své objednávce, zásilce nebo máte obecné dotazy? Potom jednoduše zavolejte!

Jsme vám osobně k dispozici - v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin

Tel.: 313 515 514


E-mail: info@tennis-point.cz

Tradiční poradenství - poštou
Naše poštovní adresa:
Tennis-Point
Lipová 468
270 61 Lány

Těšíme se na vaše dotazy!

Tennis Point - nyní také na Facebooku a Twitteru!
Můžete nás kontaktovat také na Facebooku nebo Twitteru. Stačí to vyzkoušet!

Kontaktní formulář:
Zde můžete napsat Vaši otázku.


Promiňte, že nemohl být Váš dotaz odeslán

Vielen Dank für Ihre Nachricht! Wir werden uns schnellstens bei Ihnen zurückmelden!
Jméno: *
Příjmení: *
E-Mail: *
Vaše zpráva: *

 
Kontrolní kód: *
 

O nás

Máš možnost poznat naši společnost Tennis-Point od zákaznického telefonního centra až po logistiku.Jednoduše spusť video!


Kdo jsme?

Rok 1998

Byla založena firma Welle & Miele GbR panem Christianem Mielem a Thomasem Wellem. Na Steinfurter Straße v Münsteru vzniká malý 50m2 tenisový obchod.


Rok 2003

Společnost Welle & Miele GbR přebírá sportovní butik Weikert. 200m2 velký sportovní obchod v Hörster Straße se specializací na tenis a golf.


Rok 2006

Společnost Welle & Miele GbR se stěhuje dále do ulice Alter Fischmarkt. Nový obchod tak leží blízko Lambertikirche ve středu města Münster.
Paleta výrobků se rozšiřuje o sportovní odvětví, jako je fotbal, běhání a fitness.


Rok 2007

Byla založena firma Tennis-Point GmbH. Do společnosti nastupují jako výkonní ředitelé Maik Langenberg a Philipp Tippkemper.
Zaměření firmy nyní leží na tenise a výstavbě profesionálního on-line obchodu.


Rok 2008

Náš první prodejní stánek při Gerry Weber Open v Halle Westfalen, velkém tenisovém turnaji. Pozornost vzbudil první katalog Tennis-Point, zatímco na televizní stanici Eurosport běží první televizní spot o grandslamových turnajích.


Rok 2009

Společně s ARAG World Team Cup v Düsseldorfu, stuttgartským Weißenhofem a German Open v hamburgském Rothenbaumu jsme mohli řídit další turmaje.
Tennis-Point se stává partnerem svazu DTB (německý tenisová svaz), WTV (westfálský tenisový svaz) a hamburgského tenisového svazu.
Otevřený první Tennis-Point Shop v Münsteru na Friedrich-Ebert-Straße. Obchod je se svými 330 m2 největším sportovním obchodem v Německu, který se soustředí výhradně na tenis.


Rok 2010

Tennis-Point rozšiřuje mimo jiné výstavbou skladu svoji expediční logistiku.

Abychom nakupování na www.tennis-point.de pro vás udělali ještě snadnější, rychlejší a jednodušší, je provedené znovuspuštění webového obchodu.
Mimo to spouštíme Tennis-Point na Facebooku, Youtube a v našem vlastním blogu a na našem vlastním webu, zde vás informujeme o akcích a novinkách a nabízíme vám platformy pro výměnu informací s ostatními tenisovými nadšenci.


Rok 2011

Během nových televizních spotů s Kohli & Patrikem na stanici Eurosport týkajících se upozornění na grandslamové turnaje, se otevírá v rámci spolkové republiky druhý kamenný obchod Tennis-Point v Berlíně na Franklinstraße. Díky prostorové spolupráci „Hohmann Golf“ tam nabízíme největší odborný tenisový obchod v Německu se zbožím, po kterém srdce tenisty touží.
Tennis-Point získává ocenění Shop Usability Award v oblasti sportu a je zvolený čtenáři časopisu Tennis nejlepším tenisovým on-line obchodem roku 2011. Navíc jsme byli nominováni vedle 10 dalších on-line obchodů v německu na cenu „On-line obchod roku“.Toto je pro nás důležité
První dojem často vzniká při návštěvě společnosti po internetu - zákazník se rozhoduje v několika sekundách, jestli ho webová stránka oslovila nebo ne.Proto jsou pro nás důležité aspekty, jak je naše plocha uživatelsky přívětivá, a zda jsou procesy a manipulace snadné a nekomplikované. Přes Facebook, Twitter a Youtube se Tennis-Point stal styčným bodem pro všechny tenisové nadšence, kteří chtějí vyměňovat a nebo objevovat nejnovější trendy. Proto je nakupování na Tennis-Point zábavné!
Přesvědčujeme kompetencí a důvěryhodností! Tak jako u našeho on-line obchodu klademe velký důraz také na naše katalogy, náš magazín a informační zpravodaje. Všichni naši pracovníci mají rozsáhlé odborné know-how a rádi vám pomohou, pokud budete mít otázky nebo podněty. Vaše spokojenost je náš pohon.

Výhoda Tennis-Point


Obrovský výběr

Obrovský a nepřeberný výběr nejnovějších výrobků


Množství značek
Žádný jiný tenisový zásilkový obchod nenabízí výrobky od tolika ruzných výrobců. Vedle klasických tenisových značek, jako Wilson nebo Head, přicházíme v našem sortimetu s exkluzivními značkami jako Fred Perry, Under Armour a Lacoste.
Neustále pracujeme na tom, abychom svoji nabídku dále rozšiřovali!Obrovský výběr
Jakou zákazník jste spokojený pouze tehdy, když naleznete přesně to, co jste hledali a co odpovídá kvalitě těch nejvyšších požadavků. V sortimentu máme přes tisíc různých kusů zboží. Tady už je určitě pro vás něco správného!Kvalita výrobku
Nabízíme výhradně kvalitní značkové výrobky. Pokud nejsme o kvalitě výrobku přesvědčeni, nebudeme vám jej nabízet. Z tohoto důvodu jsme o všech výrobcích z našeho sortimentu přesvědčeni.

Bezpečné nakupování

Bezplatné vrácení zboží v rámci Německa

Ztratili jste štítek na vrácení zboží? Bez starosti - nalepovací štítek na vrácení zboží si můžete nechat zaslat naším zákaznickým servisem. Tel.. 02522 / 83436-200Právo na výmenu? Vrácení peněz?
Máte možnost si vybrat z různých voleb vrácení.
Rádi vám vyměníme vaše vracené zboží za jinou velikost nebo jiné zboží.
Samozřejme je také bez problému možné proplacení vámi zaplacené částky. Tato částka bude připsána přímo na váš účet, který jste použili při objednávce. Případně můžeme částku připsat na váš zákaznický účet pro váš další nákup. Přečtěte si o tomto v ásti závazek 100 dní na vrácení peněz.Bezpečné nakupování se zárukou vrácení peněz
Vaše důvěra je pro nás důležitá! U nás si mužete být zcela jistí, že vaše osobní údaje nebo informace nebudou jiným způsobem předávány.
To je jeden z důležitých souřástí naší filosofie a nutné kritérium pro certifikaci Trusted Shops.
To vám umožnuje také záruka na vrácení peněz na konci provedení objednávky.

Profesionální servis pro vaší spokojenost

Profesionální servis pro vaší spokojenost


Poradenská kompetence
Poradenství a servis mají u nás velmi významné místo. Proto jsou všichni naši pracovníci odborníky ve svém oboru, jsou kompetentní a spolehliví.V našem servisním centru zaměstnáváme trenéry s letitými zkušenostmi, diplomovaného tenisového trenéra a hráče spolkové ligy. Díky tomu obdržíte i v budoucnu od našich poradcu profesionální poradenské služby, jedno zda v kamenném obchodě nebo on-line, provádíme pravidelné školicí akce.Servis střižený na míru
Staráme se o vás, zcela individuálně. Máte-li otázky, podněty nebo informace, zvolte si náš poradenský servis a naši pracovníci vám rádi dále poradí. Po telefonu, e-mailem nebo poštou, využijte náš servis kdykoliv a jakkoliv se vám nejlépe hodí!


Rychlý vyplétací servis
Výplet vaší tenisové rakety je protržený nebo ve stavu, který znemožňuje raketu dále používat? Žádný problém! Raketu vám u nás rádi individuálně a rychle vypleteme. Pro bezproblémovou realizaci se prosím obraťte na náš zákaznický servis.

Service Clients
+420 313 515 514
E-mail
info@tennis-point.cz

Nově vypletenou raketu vám zanedlouho pošleme zpět a můžete hned vyrazit na další zápas. Za vypletení jedné tenisové rakety si Tennis-Point účtuje manipulační poplatek ve výši 270 CZK.

Informace o poštovném najdete zde.


Zvolte si médium
Nabízíme vám množství možností kontaktu, na kterých nás mužete zastihnout:

- telefonicky od po do pá mezi 8:00 a 16:00 hod. na tel.+(0420) 313 515 514
-
- e-mailem na adrese info@tennis-point.cz
- poštou na adrese Tennis-Point GmbH,Lipová 468,27061 Lány, Česká republika
- na Facebooku na adrese http://www.facebook.com/tennispoint.de

Záruka nejlepší ceny
I.

.
.

II.

title="Snadné


Rychlé dodání
Rychlost dodání je při nakupování na internetu důležitým kritériem. Z tohoto důvodu je on-line obchod připojený na náš ekonomický systém.
Máte kdykoliv možnost se podívat, zda je zboží u nás skladem, nebo není. Okamžitá dostupnost je důležitým stavebním kamenem.
Náš závazek: Pokud objednáte do 15:30 hod., odejde váš balík ješte tentýž den na cestu k vám, v pracovní dny nejpozdeji do 24 hodin. Poté je vše v rukou našeho logistického partnera UPS, který zboží doručí co možná nejrychleji.Flexibilní dodání
Nejste v době obvyklých dob dodání doma? To není problém! U nás si můžete svoji požadovanou dodací adresu určit sami a váš balík k vám zaručeně dorazí. Samozřejme dodáváme i do balicích stanic společnosti UPS.Mezinárodní dodání
Neznáme žádné hranice! Při dodávkách mimo Německo jsou připočítávány dle cílové země paušální částky za náklady na přepravu. Náklady na přepravu jsou započítávány automaticky na „pokladně“, jakmile zvolíte zemi dodání. -> k nákladům za přepravuSledování zásilky
Díky funkci sledování zásilky můžete svoji zásilku zcela jednoduše držet v hledáčku a kdykoliv sledovat její stav.Číslo zásilky obdržíte automaticky e-mailem poté, jakmile byl balík námi připravený k expedici. Případně si můžete své individuální číslo zásilky zjistit u pracovníků našeho zákaznického servisu. Pro sledování zásilky klepněte prosím zde a do pravého pole zadejte číslo.

Bezpečné možnosti placení dle vaší chuti

Bezpečné možnosti placení dle vaší chuti


Možnosti placení
Příijímáme platby předem, kreditní kartou, službou PayPal a službou Sofortüberweisung.de.Nápady na dárky (poukazy)
Nelíbí se vám žádný pěkný dárek? Poukaz od Tennis-Point.de přijde zaručeně vhod! Objednejte poukaz on-line nebo pohodlně telefonicky. Nejsou žádné šablony, hodnotu totiž určujete vy. Poukaz může příjemce dárku směnit on-line zadáním kódu poukazu při objednávce. V naší pobočce lze poukaz ukázat na pokladně, čímž se hodnota ceny přepočítá.

Moderní prostředí pro uvolněný zážitek z nakupování

Moderní prostředí pro uvolněný zážitek z nakupování


Snadný pohyb v on-line obchodě
Jednoduché, rychlé a snadné ? nakupování s potešením!
On-line obchod Tennis-Point je postavený zvlášt uživatelsky prívetive. Bohaté funkce trídení a filtrování vám pomáhají co možná nejrychleji k dosažení svého požadovaného zboží a zaručují slídění po nabídkách bez překážek.Multimediální svet tenisu
Navštivte nás na Youtube, Facebooku, Twitteru nebo v našem blogu a vymněňte si s ostatními nadšenci do tenisu a sportu své názory, informujte se o akcích nebo novinkách. Zároveň se můžete přihlásit k odběru informačního zpravodaje Tennis-Point s aktuálními informacemi o tenise!Trendy a akce
Abyste zůstali v obraze, informujeme vás o aktuálních akcích, nových trendech a kolekcích. Budete od nás dostávat e-mail. Aktualizované informace si můžete přečíst samozřejmě i na naší úvodní stránce.TennisLive.TV
Nepropásněte žádné turnaje nebo reportáže! Klepněte jednoduše na tlačítko „TennisLive.TV“ na naší úvodní stránce.

Váš osobní zákaznický účet pro ještě více přidané hodnoty

Váš osobní zákaznický účet pro ještě více přidané hodnoty


Muj TennisPoint - dobré si pamatovat
Pokud naleznete výrobky, které si nechcete koupit okamžite, můžete si je uložit do nabídky „Můj Tennis-Point“ a kdykoliv vyvolat. Stejným způsobem si můžete prohlížet objednávky a upravovat svůj profil.

Přihlášení

Zapamatovat si příhlášení

Zapomněli jste heslo
Nejste ještě náš zákazník?
Vytvořte si Online-Zákaznický účet.
Nákupní košík
nákupní košík je prázdný

Cena za objednávku: exkl. Přepravní náklady

0 Kč


Hotline
+420 313 515 514
Pondělí - Pátek
od 8 do 16 hodin.

O víkendech zavřená

Newsletter

Du benötigst Hilfe oder hast Fragen?

 

HOTLINE (offline)
+420 313 515 514

 

Die Wahl des richtigen Produkts ist nicht immer einfach und häu?g ist man auf die Hilfe und Beratung von Pro?s angewiesen.

Solltest du also Fragen, Anregungen oder Kritik zu dem Artikel haben, kontaktiere unseren Kundenservice per Telefon (Ortstarif), per E-Mail oder über untenstehendes Kontaktformular.

Möglicherweise ?ndest du auch in unserem Info- & Servicecenter Antworten auf deine Fragen. Zum Beispiel lnformationen zu unseren AGB, dem Widerrufsrecht, dem Datenschutz oder den Zahlungsarten und Versandkosten.

 

 

Schreib's unserem Kundenservice