Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Dustin Brown

Dustin Brown (8. prosince1984) je tenista s německo-jamajským původem, který je dobře znám v sportovním společenství. Publiku se zalíbil hráč pro jeho živost ve dvojhře a čtyřhře na ATP Challenger Tour. Je jeden z mála hráčů, komu se povedlo zvítězit nad Rafaelem Nadalem, který byl čtrnáctinásobným mistrem světa. Během celé své kariéry Dustin Brown se jen dvakrát setkával s Rafaelem Nadalem - na Wimbledon Championships v roce 2015 a na Gerry Weber Open v roce 2014 a v obou dvou hrách se mu povedlo zvítězit. Lze s jistotou říct, že styl tenisty Dustina Browna je unikátní. Dnes hráč zaujímá 78. pozici ve světovém žebříčku ve dvouhře (což je jeho nejvyšší pozice) a 70. pozici ve čtyřhře (nejvyšší – 43. květen 2012). Bez ohledu na věk, Dustin Brown, jehož trenérem je Kim Wittenberg, má ještě dost potenciálu, aby potěšil nás zdařenými vystoupeními.

Tenisová produkce od Dustina Browna, kterou stojí za to si pořídit

Dustin je velmi talentovaný a mnohostranný tenista. Velmi dobře hraje pravou rukou, ale ne méně působivě uskutečňuje silové údery oběma rukama. Tenista již mnohokrát demonstroval svou kompetentnost v soubojích se světovými hvězdami. Hraje s neuvěřitelnou vášní a vytrvalostí a úplně se věnuje hře. Nelze však tvrdit, že vítězství obdržuje snadno. Dustin Brown jako nikdo jiný ví o tom, nakolik důležitý je výběr vhodných nástrojů a doplňků před hrou. Je zapotřebí počítat se všem: jak se zvláštnostmi pokrytí kurtu a počasím v den konání hry, tak i se stylem hry svého soupeře. Dustin Brown používá oblečení od Under Armor; a co se týká výběru obuvi a raket, tenista preferuje produkci společnosti Babolat. Sportovec používá tenisovou raketu turnajové série Pure Drive se strunami Solinco a návinem na držátko od Unique.

Dustina Browna vystroj na Tennis-Point

Teď každý si může pořídit kvalitní tenisové vybavení v obchodě Tennis-Point. Nabízíme velkou kolekci moderního “merche», se kterým můžete najit svůj jedinečný styl a cítit se pohodlně na kurtě. Mimo jiné zboží je přístupné se značnými slevami. Pokud máte před sebou důležitý zápas, podvejte se do Tennis-Pointu. Nabízíme Vám “chytrý” shopping: již nemusíte chodit do obchodů a čekat fronty, jelikož teď máte přehled sportovního zboží přímo před očima! Tennis-Point je Vašim průvodcem ve světě profesionálního tenisu.

Dustin Brown Vystroj

Vaše hledání  bohužel nepřineslo žádný výsledek.
Skyscraper