Tenisové oblečení (7 Článek)
Boty na tenis (2 Článek)
Tenisová raketa (1 Článek)
Video
Yonex
5.200 Kč 3.510 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové tašky (1 Článek)
Přilnavost pásky (2 Článek)
Tenisové struny (1 Článek)

Eugenie Bouchard

Eugenie Bouchardová je vynikající tenistka z Kanady, která v současné době je na 48. místě ve světovém žebříčku. Narodila se 25. února 1994 a za svou poměrně krátkou kariéru (sportovkyně vstoupila do profesionálního tenisu v r. 2011) jíž se stala velmi populární. Má na svém kontě 1 WTA a 6 ITF ve dvouhře a rovněž 1 ITF ve čtyřhře. Eugenie Bouchardová upoutává příznivce a mas-media především svým nenapodobitelným stylem, stylem tenistky Eugenie Bouchardové. Přes svůj mladý věk tenistka vykazuje výborné výsledky a nepochybně má obrovský potenciál. Je vítězkou Wimbledonu 2012, držitelkou titulů WTA Newcomer of the Year 2013 a WTA Most Improved Player 2014. Šampiónský titul z Wimbledonu 2013 přispěl k tomu, že se stala první v dějinách kanadskou tenistkou, které se podařilo prorazit do finále turnajů Grand Slam. V r. 2014 došla až do semifinále Australian a French Open. Nepochybně Eugenie Bouchardová – to je budoucnost tenisu.

Tenisová produkce schválená Eugenii Bouchardovou

Eugenie Bouchardová je známá svým agresivním stylem hry, výborně kontroluje situaci na kurtu a raději hraje s předstihem a prudkým zvýšením tempa. Kanaďanka bije pod neuvěřitelnými úhly a může snadno oklamat oponentku. Je nepředvídatelná, mladá a mimořádně nadaná. Zároveň ale perfektně rozumí, jak důležitou roli hraje pro úspěch správně zvolená výstroj a doplňky. Eugenie Bouchardová dává přednost oblečení a botám od Nike, raketám od Babolat, zejména Babolat AeroPro Lite Pink, s vinutím na rukojeť od stejné společnosti. Babolat, Nike, Coca-Cola, Pinty’s a Rogers Communications – tyto značky mají smlouvu s Eugenie Bouchardvou, která důstojně reprezentuje jejich produkci po celém světě.

Eugenie Bouchard vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point je vám k dispozici široká kolekce rozmanité tenisové produkce od předních světových značek. Nyní máte možnost koupit oblíbené tenisové rakety a doplňky nevycházeje z domu. Navíc na všechno zboží dostanete slevy. U nás najdete spoustu lákavých nabídek, jež by bylo hloupé nevyužít. Garantujeme bezpečný obchod a 100% kvalitu tenisového vybavení. «Chytré» nakupování – to je trend ХХI. století! Připojte se!