Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Francesca Schiavone

Francesca Schiavone je profesionální italská tenistka, která se narodila 23. června 1980 a profesní kariéru zahájila v roce 1998. Nelze říct, že do roku 2010 byla sportovkyně velmi známá, avšak poté, co se ji podařilo vyhrát Grand Slam na French Open (Francesco Schaivone se stala první Italkou, která zvítězila v turnajích série Grand Slam) získala celosvětové uznání. V současné době zaujímá 113. pozici ve světovém žebříčku ve dvouhře a 175. pozici ve čtyřhře. Vrcholem její kvalifikace byl červenec 2011, kdy obsadila 4. Pozici ve světovém “sólovém” žebříčku (největší úspěch ve čtyřhře – 4. pozice, leden 2007). Zvláštní styl tenistky Francescy Schaivone ji umožnil šestkrát získávat tituly WTA ve dvojhře a jednou zvítězit ve čtyřhře v ITF. Italka hrála na všech čtyřech “posvátných zemích” - Australian Open (2009, 2011), French Open (2008, 2010), Wimbledon (2009, 2012) a US Open (2003, 2006, 2010). Je také trojnásobnou vítězkou Fed Cup (2006, 2009, 2010) a majitelkou velkého počtu méně důležitých odměn a vyznamenání.

Tenisová produkce a styl hry Francescy Schiavone

Sportovkyně dává přednost silovým manýrům. Je velmi energická a přesná, ráda staví překážky svým soupeřkám. Na jakémkoliv pokrytí kurtu Francesca Schiavone se cítí být jako doma. A její proslulý úder shora dokonce dostal speciální název - ‘buggy whip’. I když ale je tenistka velmi dobrá, vždy se najde někdo, kdo je připraven na zápas lépe. A právě v tomto okámžiku rozhodující roli hrájou drobnosti. Je to i disciplína na kurtě, psychologický stav a správně vybraná výbava. Francesca Schiavone ví, že kvalitní doplňky jsou velmi důležité, a proto dává přednost oblečení a obuvi celosvětově známé značky Asics. Co se týká tenisových raket, preferuje “nástroje” značky Babolat.

Francescy Schiavone vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point nabízí Vám kolekce nejlepších tenisových doplňků celosvětově známých značek. U nás najdete vedoucí tenisovou výbavu a nástroje, které používá váš idol během svých vystoupení. Už nemusíte utrácet svůj čas za nakupování v obchodech, neboť celá sortiment je přístupný online. Využijte možnosti třídit zboží a nechejte jen ty výrobky, které odpovídají uvedeným parametrům. A ještě jedná věc: v Tennis-Point platí předvánoční slevy! Všechny výrobky jsou přístupny za sníženými cenami, což znamená, že máte šanci pořídit si oblíbené výrobky skoro zadarmo. Neztrácejte čas a připravujte se na důležité zápasy s Tennis-Point!

Francesca Schiavone Vystroj

(1 Artikel)

Tenisové tašky (1 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Francesca Schiavone Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper