Velký letní prodej Až 65% sleva. Ušetřete nyní.

Ochrana dat

Naše zásady ochrany soukromí jsou momentálně k dispozici pouze v němčině.
Ty lze nalézt na adrese https://www.tennis-point.de/datenschutz/
Následně bude přidán národní překlad.
Níže naleznete strojově přeloženou verzi ve vašem jazyce:

I. Kontakt

Tyto pokyny se týkají operací zpracování údajů podle:

Tennis-Point GmbH
Hans-Böckler-Str. 29-35
33442 Herzebrock-Clarholz
Německo
E-Mail: info@tennis-point.cz
Telefon: +49 (0) 5245 / 8353 - 200
https://www.tennis-point.cz/

Úředníka pro ochranu údajů Tennis-Point lze zavolat na adresu inspektora ochrany údajů nebo e-mailem na adrese datenschutz@tennis-point.de.

II. Zpracování osobních údajů a povahy a účelu

1. Webhosting

Webový server pro tento web je

Pro poskytování těchto webových stránek používáme webhostingovou službu Salesforce Commerce Cloud, Salesforce.com. Inc, The Landmark @ One Market, Suite 300, San Francisco, CA 94105 ("Salesforce").

Salesforce ukládá tento web na svých serverech (hosting). Nabídka této webové stránky vyžaduje uvedení webhostingové služby do provozu. Používání Salesforce se uskutečňuje podle čl. 6 odst. 1 věta 1 lit. f DSGVO kvůli našemu oprávněnému hospodářskému zájmu, aby naše nabídka byla k dispozici na těchto stránkách V souvislosti s hostingem chce Salesforce zpracovat osobní údaje, které jsou výsledkem následujících akcí uživatele:

 • Když navštívíte naše webové stránky.
 • v rámci objednávky v našem on-line obchodě.
 • Při vytváření a používání zákaznického účtu
 • Používáte-li funkci back-available;
 • v souvislosti s použitím kontaktního formuláře.
 • v souvislosti s našimi bulletiny.

S firmou Salesforce uzavřeme smlouvu o používání Commerce Cloud. Prostřednictvím této smlouvy společnost Salesforce ujišťuje, že zpracovává data v souladu s obecným nařízením o ochraně údajů a zajišťuje ochranu práv subjektu údajů. Salesforce je EU / USA stejně jako Swiss-U.S. V závislosti na ochraně soukromí, byla udělena TRUSTe Privacy Seal a omezení. Kromě toho Salesforce Commerce Cloud je certifikován podle spolehlivých bezpečnostních standardů, včetně PCI DSS, SOC2, ISO 27001. Pro více informací o ochraně osobních údajů se Salesforce Commerce Cloud, viz oznámení o ochraně osobních údajů. .

2. Když navštívíte naše webové stránky

Když zavoláte naši internetovou stránku https://www.tennis-point.cz/ být prohlížeč použitý v vaše informace o zařízení k serveru našeho webu automaticky odeslána. Tyto informace jsou dočasně uloženy v tak zvané souboru protokolu. Následující informace je shromážděny zde bez vašeho zásahu uloženy a odstraněny po 14 dnech ze souborů protokolu:

 • IP adresu žádajícího počítače
 • Datum a čas přístupu,
 • Jméno a adresu URL souboru,
 • Webové stránky, ze které je přístupná (adresu URL odkazujícího serveru)
 • Operační systém počítače požadující informace,
 • Typ prohlížeče a verze jakož i další informace, které prohlížeč (například operační systém počítače).

Údaje jsou zpracovány námi následující účely:

 • k zajištění hladké vyjednávání webové stránky,
 • k zajištění pohodlné používání našich webových stránek.
 • vyhodnocení systému bezpečnosti a stability.
 • detekce a prevence útoků na našich webových stránkách.
 • neustálé zlepšování stránek stejně jako
 • pro jiné statistické a správní účely.

Právní základ pro zpracování dat je milá. 6 Abs. 1 S. 1 lit. f DSGVO. Naším zájmem je uvedené výše pro účely zpracování údajů.
V případě útoku na naši infrastrukturu sítě vyhodnotíme vaše shromážděné adresu IP k uplatnění nebo obranu právních nároků před soudem.
Kromě toho zaměstnáváme, když navštívíte naše webové stránky soubory cookies, jakož i služby analysis services. Podrobnější vysvětlení viz body IV a V této ochrany osobních údajů.

3. V rámci objednávky v našem internetovém obchodě

Pokud chcete objednat výrobky, jako host nebo jako registrovaný zákazník na našich webových stránkách, zpracujeme následující povinné informace:

 • Oslovení, jméno, příjmení,
 • platnou e-mailovou adresu,
 • Fakturační a dodací adresa
 • V závislosti na způsobu platby vámi vybrané případně platební údaje (např. číslo kreditní karty)

Tyto údaje jsou zpracovávány,

 • umožňuje identifikovat jako náš smluvní partner
 • Chcete-li zkontrolovat zadané údaje pro věrohodnost;
 • Platba, zpracování a expedici vaší objednávky.
 • Je-li to nezbytné k přizpůsobení reklamy;
 • pro zpracování všech předložit záruční nároky, stejně jako uplatňovat jakékoliv nároky proti vám.

Pracujeme v rámci vaší objednávky

parcelLab GmbH Landwehrstr. 39 80336 Mnichov jako Emarsys, Stralauer Platz 34, 10243 Berlin

jako poskytovatel služeb pro logistiku a transakce oznámení společně, kde budeme řešit pro zprávy čísla pro sledování, jakož i jakýkoli vstup vrátí atd odešle data potřebná pro lodní a veškeré výnosy, včetně e-mailu. Poskytovatel služeb byl vybrán naší pečlivé a pověřil, je vázáno na našich pokynů a bude být pravidelně kontrolovány, zejména s ohledem na příslušná technická a organizační opatření pro bezpečnost údajů. Přenos dat v zemích mimo EHP se nekoná zde.
Zpracování údajů se provádí na vaši žádost a to způsobem. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b a zapálil. f DSGVO pro tyto účely plnění smlouvy a další předsmluvní opatření, jakož i naše legitimní zájmy požadováno.
Osobní údaje zpracovávány pro order nás je uložen až do uplynutí zákonné záruky a poté automaticky odstraněna, pokud že jsme článek 6 odst. 1 s. 1 lit. c DSGVO kvůli daňové a obchodní dokumentace požadavky na skladování a (z německého obchodního zákoníku, trestního zákoníku nebo AO) pro delší skladování jsou vyžadovány, nebo v další typ úložiště. 6 ABS. 1 S. 1 lit. souhlas DSGVO.

4. Při vytváření účtu odběratele

Vám nabízejí možnost vytvořit účet odběratele s námi. Pro registraci a vytvoření účtu zákazníka potřebujeme následující informace:

 • Oslovení, jméno, příjmení,
 • platnou e-mailovou adresu,
 • Fakturační a dodací adresa
 • Heslo.

Můžete také dobrovolně více informací (např. Zkontrolujte své datum narození).
Tyto údaje jsou zpracovávány,

 • umožňuje identifikovat vás jako našeho zákazníka
 • Chcete-li zkontrolovat zadané údaje pro věrohodnost;
 • Chcete-li přizpůsobit reklamní činnost;
 • pro zpracování všech předložit záruční nároky, stejně jako uplatňovat jakékoliv nároky proti vám.

Spolupracujeme s

Přes provozovatele emarsys Stralauer Platz 34, 10243 Berlín (v následující "emarsys")

jako poskytovatel specializovaných služeb pro řízení vztahů se zákazníky do dokumentace, administrativní a ú dohromady, jsme hlavní data (titul, jméno a příjmení, PSČ, místo, e-mailová adresa) poslat. Tento zprostředkovatel služeb byl vybrán naší pečlivé a pověřil, je vázán na našich pokynů a bude být pravidelně kontrolovány, zejména s ohledem na příslušná technická a organizační opatření pro bezpečnost údajů. Přenos dat v zemích mimo EHP se neuskuteční.
Zpracování údajů se provádí na vaši žádost a to způsobem. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b a zapálil. f DSGVO pro tyto účely plnění smlouvy a dalších předsmluvní opatření a protože legitimní zájmy požadováno.
Ukládáme osobní údaje shromažďujeme pro registraci a zápis dokud požadovat odstranění vašeho účtu proti nám. V případě odstranění touha, poskytujeme pouze požadované informace o objednávkách, pokud další úložiště na základě umění. 6 b ABS. 1 S. 1 lit DSGVO k plnění smlouvy je nezbytné nebo jsme uvedené v článku 6 odstavec 1 p. 1 lit. c DSGVO kvůli daňové a obchodní dokumentace požadavky na skladování a (z německého obchodního zákoníku, trestního zákoníku nebo AO) pro delší skladování jsou požadovány.

5. Im, když použijete funkci zpět k dispozici.

Je-li požadovaná položka skladem, můžete upozornit naše back dostupné funkce, jak je položka je opět k dispozici. To je nutné, aby vaše jméno a vaši e-mailovou adresu.
Zpracování údajů se provádí na vaši žádost a to způsobem. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b DSGVO a předsmluvní opatření je potřeba.
Osobní údaje shromážděné společností nám budou odstraněny po dokončení žádosti, s výjimkou, že musíme udržet to vzhledem k povaze vaší žádosti nebo jsme uvedených v článku 6 odstavec 1 s. 1 lit. c DSGVO kvůli daňové a obchodní dokumentace požadavky na skladování a (z německého obchodního zákoníku, trestního zákoníku nebo AO) pro delší skladování jsou požadovány.

6.V souvislosti s použitím našeho kontaktního formuláře / zákaznického servisu

Obecné dotazy nám můžete zasílat prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Požádáme vás o vaše jméno a příjmení a platnou e-mailovou adresu. Tyto informace potřebujeme, abychom mohli odpovědět na váš dotaz.

Další osobní údaje, jako je vaše adresa, číslo objednávky nebo telefonní číslo, nebudou shromažďovány, pokud tyto údaje neposkytnete dobrovolně.

Zpracování údajů za účelem kontaktování nás probíhá na základě vaší žádosti a na základě čl. 6 odst. 1 věty 1 písm. b DSGVO nebo za účelem ochrany našich oprávněných zájmů podle čl. 6 odst. 1 věty 1 písm. f DSGVO. Naším oprávněným zájmem je, abychom byli schopni reagovat na dotazy našich zákazníků a zajistit tak fungující zákaznický servis.

Osobní údaje, které jsme shromáždili za účelem použití kontaktního formuláře, budou vymazány poté, co vyřídíme vámi zadaný dotaz, pokud je nebudeme muset uchovávat vzhledem k povaze vašeho dotazu nebo pokud je nebudeme povinni uchovávat po delší dobu podle čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. c DSGVO z důvodu povinností uchovávat a dokumentovat údaje podle daňového a obchodního práva (z HGB, StGB nebo AO).

a. Služba Freshdesk

Pro zpracování vašeho požadavku spolupracujeme s následujícím specializovaným poskytovatelem služeb, kterému předáváme osobní údaje potřebné k tomu:

Péče o zákazníky prostřednictvím Freshworks Inc., 2950S. Delaware Street, Suite 201, San Mateo, CA 94403 (dále jen „Freshdesk“).

Tento poskytovatel služeb byl námi pečlivě vybrán a pověřen, je vázán našimi pokyny a je pravidelně kontrolován, zejména s ohledem na vhodná technická a organizační opatření pro zabezpečení dat. Freshdesk k tomuto účelu využívá servery v Evropě, data nejsou přenášena do USA. Viz zde: https://www.freshworks.com/privacy/data-hosting/

b. Prodejní zásobování

Pro zákaznickou podporu spolupracujeme s následujícím specializovaným poskytovatelem služeb, kterému předáváme osobní údaje potřebné pro tento účel:

Salesupply Customer Service of Salesupply Deutschland GmbH, Dr.-Detlev-Karsten-Rohwedder-Str. 17, 47228 Duisburg (dále jen "Salesupply").

Společnost Salesupply s námi uzavřela smlouvu o zpracování objednávek. Touto smlouvou Salesupply ujišťuje, že zpracovává údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů a zajišťuje ochranu práv subjektu údajů.

7. V rámci našich newsletterů

Jako odběratel nebo kandidát vám zašleme náš newsletter. Pokud nejste naším zákazníkem ještě přání dostávat náš newsletter, potřebujeme pouze vaši e-mailovou adresu a detaily pro odesílání novinek, pokud byste chtěli být informováni o produktech pro ženy nebo pro muže. Dále nás můžete dobrovolně vaše křestní jméno a příjmení, aby vás můžeme řešit osobně. Odesílání se provádí na váš výslovný souhlas (art.) 6 Abs. 1 S. 1 lit. a DSGVO). Pokud jste již zákazníkem, zašleme vám na základě umění. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f, DSGVO a naše legitimní zájmy, informovat vás o aktuálních doporučení produktů (přímý marketing).
Pro individuální nastavení newsletteru používáme následující poskytovatelé specializovaných služeb, které jsme nezbytné osobní údaje (e-mailová adresa) a zákaznická data, pokud vytvořený účet dobrovolné odběratele s námi mají předložit:

Přes provozovatele emarsys, Stralauer Platz 34, 10243 Berlín (v následující "emarsys")

lepší. Se přes provozovatele emarsys můžeme měřit chování našich registrovaných uživatelů a příjemců newsletterů a vyhodnotit. Jedná se o otevření, klepněte na tlačítko, bounce, postýlky, odhlašování a konverzní kurz. Hodnocení se provádí prostřednictvím souborů cookie nebo pixelové značky, informace, například adresu IP, verzi prohlížeče/vybírat typ, e-mailový klient a čas hovoru. To může být, kdo otevře e-mailu a to klepne na sledování obsažené odkazy také. Analýza chování uživatelů se provádí za účelem identifikovat čtenářských návyků a zarovnání obsahu, měřit úspěšnost e-mailových kampaní a ke zlepšení, zejména na našich vás vaše zájmy na základě relevantních a cílené nabídky na přítomen. Přenos dat v zemích mimo EHP se nekoná zde.
Odporují přizpůsobení newsletteru kdykoliv zasláním e-mailu na datenschutz@tennis-point.cz poslat. Pokud použijete tento, jsme bude dělat žádné další individuální nastavení, ale může i nadále posílat newsletter Obecné.
Kromě toho také plná odběr našich novinek je možné kdykoliv, např. pomocí odkazu na konci každého newsletteru. Alternativně můžete namapovat požadavek na přihlášení rádi kdykoliv info@tennis-point.cz poslat e-mailem. Jejich osobní údaje zpracovávané v této souvislosti a za účelem Newsletterversands budou odstraněny ihned po odhlášení, ale Vyhrazujeme si adresu skutečnost, že jste svým nerozhodným a e-mail, aby vám pomohou v Do budoucna přijde náhodně newsletter.

 

III. Zveřejnění údajů třetím stranám

Zejména, pokud to povoluje zákon a podle typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. b DSGVO zpracování smluvních vztahů s vámi, lze podat vaše osobní údaje třetím stranám.

1. Zpracování platby

Přenos platebních údajů na platbu nebo úvěrová instituce patří k provedení platební transakce. Pro zpracování, může být nezbytné, že předáváme osobní údaje shromážděné v procesu platby, například jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailová adresa, detaily kreditní karty nebo bankovního účtu a informace o transakci poskytovateli platebních služeb. Obvykle platby poskytovatel služeb, ale i tato data shromažďovat. Rozšířená data mohou být využívány třetí strany výhradně k těmto účelům.
V rámci plnění smlouvy podle čl. 6 ABS. 1 S. 1 lit. B DSGVO používáme pro platbu následující poskytovatele uvedených platebních služeb (poskytovatel platebních služeb).

a. Platby kreditní kartou

Pokud platíte kreditní kartou (Visa/Mastercard), vaše platební údaje jsou skvost. Umění. 6 ABS. 1 S. 1 lit. (b) DSGVO pro

Stripe Payments Europe Ltd., 1 Grand Canal Street Lower, Grand Canal Dock, Dublin, Irland (dále jen “Stripe”)

shromážděny, uloženy a známou pouze na společnosti, které jsou zapojeny do platebního procesu.
S kreditní kartou platby přijímáte podmínky poskytovatele platebních. V tomto případě se neprovádí kolekce nebo ukládání platebních údajů z naší strany.
Další informace jsou k dispozici v soukromí společnosti vydávající kreditní karty.

 

b. hotovost

Pokud vyberete způsob platby "Bar čísla", dáme vaše osobní údaje (jméno a příjmení, ulice, dům číslo, PSČ, místo, datum narození, e-mailovou adresu a případně telefonní číslo) na poskytovatele platebních služeb za účelem zpracování plateb

Cash Payment Solutions GmbH, Dircksenstr. 40, 10178 Berlín

dále, tak, že hotovostní platební řešení GmbH pro konkrétní transakce jednotlivě vygenerované číslo nebo bar kód (sog. "Platba") může poskytnout. Pomocí tohoto čísla certifikátu je možné uhradit že náklady na transakce v hotovosti v komerčních provozech partnerských společností cash payment Solutions GmbH vás. K procesu způsob platby "Bar číslo" hotovostní platební řešení GmbH je úvěrová instituce

NordFinanz Bank Aktiengesellschaft, Martini silnice 48, 28195 Brémy (dále jen "NordFinanz")

lepší. Hotovostní platební řešení GmbH, stejně jako použití NordFinanz vaše osobní údaje výhradně pro účely uplatňování způsobu platby "číslo" a dodržovat pravidla proti praní špinavých peněz.

 

c. Platba PayPal

Nabízíme zpracování prostřednictvím poskytovatele platebních služeb plateb

PayPal PayPal (Evropa) S. s.à r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, l-2449 Luxembourg (v následující "PayPal")

na. Když platíte s vaším PayPal účtem, budou přesměrovány z PayPal na webových stránkách. Tam se přihlásit pomocí jejich účtu detaily a pro provedení platby. Vyberte možnosti platby "Má dáti", "Kreditní karta" nebo "Nákup na účet", budete přesměrováni také na stránkách PayPal. Tam můžete zadat platbu s nebo bez PayPal účet s údaji o platbě. Nemáme přístup k osobní údaje shromážděné prostřednictvím služby PayPal. PayPal je zodpovědný za jejich zpracování.
Další informace o ochraně údajů v souvislosti s PayPal v PayPal ochrany osobních údajů.

 

d. Platba s Amazon mzdy

Nabízíme zpracování prostřednictvím poskytovatele platebních služeb plateb

Mzda Amazon Amazon Payments Europe s.c.a.., 5 Rue Plaetis, 2338 Luxembourg (v následující "Amazon pay")

na. S Amazon odměnu, kterou můžete platit na naší stránce aniž by zveřejnit vaše platební informace k nám. Pokud platíte s účtem Amazon, budou přesměrovány z Amazonu na místě. Tam se přihlásit pomocí jejich účtu detaily a pro provedení platby. Nemáme přístup k osobním údajům, které shromažďují Amazon mzdy. Amazon plat je zodpovědný za jejich zpracování.
Další informace o ochraně údajů ve spojení s Amazon plat, v soukromí Amazon mzdy.

 

2. Na Kontrola kreditu

Nabízíme vám možnost zaplatit objednávku na fakturu nebo inkasem. Při výběru těchto možností platby, můžeme jít dopředu. Po dokončení objednávky nám je automatický parametr blokování na základě zákaznických dat, včetně adresy, nesl. Pak mohou být vaše osobní údaje k jedné z následujících poskytovatelů služeb:

 • infoscore Consumer Data GmbH Rheinstraße 99 76532 Baden-Baden
 • Creditreform Boniversum GmbH Hellersbergstraße 11 41460 Neuss
 • CRIFGmbH Kaiserstraße 217 76133 Karlsruhe

Další informace o infoscore Consumer Data GmbH a vašich právech a námitkách naleznete na adrese zde
Naleznete další informace o Creditreform Boniversum a zúčastněným stranám - a práva opozice zde.
Tito poskytovatelé umožňují posuzování úvěrového rizika v případě potřeby úvěrovými institucemi provést a získat informace a v případě potřeby úvěrových informací na základě matematické a statistické postupy (bodování) v jejich výpočtu mezi jiné věci adresu data začleněny.
Shromažďování, skladování a distribuce probíhá tedy pro účely hodnocení úvěrového rizika a v našem zájmu, aby se zabránilo platebních selhání a podvodům prevence založené na typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f' DSGVO. Statistická pravděpodobnost výchozí půjčku, a tedy schopnost platit (úvěr) se vypočítá na základě těchto informací. Pokud kontrola kreditu je pozitivní, je možné objednávku na fakturu nebo inkasem. Kontrola kreditu je negativní, rozhodneme, zda je ještě možné platbu na fakturu nebo inkasem. Rozhodnutí je založen zejména na rozhodnutí, ale ruční kontrolu provádí jeden z našich zaměstnanců.

3. Boj proti podvodům

Dále poskytujeme kvůli své oprávněné zájmy proti podvodům na

Risk.Ident GmbH v am Sandtorkai 50 20457 Hamburg Německo (v následujícím Risk.Ident)

Informace o tvrzení související chování (například data již došlo na zařízení, které podvodu). Proto jsme také požádali Risk.Ident ke zpracování dat na webových stránkách našeho internetového obchodu s pomocí souborů cookie a sledovací technologie pro zjišťování zařízení používané uživatelem. Není provedeno mapování k určitému uživateli. Pokud jde o IP adresy jsou shromažďovány prostřednictvím Risk.Ident, jsou okamžitě šifrována. Data jsou uloženy Risk.Ident v databázi proti podvodům, kde uložená data do zařízení u nás jehož již používáte (pokus o) činy podvodu přišel, jsou uloženy. Také ne přiděleny konkrétním uživatelům.
V části procesu objednávky na našich webových stránkách dostaneme hodnocení rizik na koncové zařízení uživatele z databáze Risk.Ident. Toto posouzení rizika týkající se pravděpodobnosti pokusu o podvod bere v úvahu mimo jiné, zda je zařízení prostřednictvím různých poskytovatelů služeb, zvolil, zda má zařízení často měnící geo odkaz, co nejvíce transakcí prostřednictvím mobilního zařízení byly provedeny a zda použít připojení pomocí serveru proxy.
Zpracování tedy pro účely boje proti podvodům podle umění. 6 Abs. 1 S. 1 lit. f DSGVO.

 

4. Odeslání Vaší objednávky

Abychom mohli odeslat vaši objednávku v našem obchodě (čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. b GDPR) a z důvodu našeho oprávněného zájmu, aby byl pro vás proces přepravy co nejjednodušší a nejplynulejší (čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. f GDPR), předáváme údaje, které jste uvedli jako doručovací adresu, jakož i vaši e-mailovou adresu poskytovatelům přepravních služeb, kteří přepravují vaši zásilku, a to výhradně za účelem doručení zboží a za účelem individuálního oznámení o doručení zboží. Pokud je nutné koordinovat termín dodání, například v případě zasílání zboží (čl. 6 odst. 1 bod 1 písm. b GDPR), a vy jste nám poskytli své telefonní číslo, předáme ho také poskytovatelům zasílatelských služeb, kteří přepravují vaši zásilku, a to výhradně za účelem koordinace termínu dodání. Na tyto poskytovatele služeb se vztahuje poštovní tajemství.

5. Pro vnitřní vedení a pro propagační účely

Jsou většinou ve vlastnictví SiGNA maloobchodní společnost GmbH a je součástí SIGNAmaloobchodní skupiny. Takto vyrábíme selfmade osoba údaje (pseudonymizované uživatelské profily) část smluvní vztah v souvislosti

SIGNA maloobchodní GmbH, Freyung 3, 1010 Vídeň (v následující "SIGNA")

viditelné pro hodnocení a marketingové účely (například Google Analytics a Salesforce DMP). Přenosu dochází na základě umění. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO a naše legitimní zájmy na pseudonymní analýzu dat maloobchodní skupinou SIGNA.
Můžete namítnout, popsané v každém okamžiku propagační využití vašich údajů directure osoba pod IV. a V. bez udání důvodů. V tomto případě také SIGNA již vidí člověk directure údaje o vás.

6. Chcete-li zkontrolovat požadavky na

a. Ausgezeichnet.org

Pokud jste během nebo po objednávce udělili výslovný souhlas pro nás, jsme přenos jedinečné vzpomínky na povinnost zákazníka hodnocení pro posouzení platformu na vaši e-mailovou adresu

ausgezeichnet.org der AUBII GmbH, Alsterufer 34, 20354 Hamburg

z hlediska výkonu a / nebo produktu. Tento souhlas lze odvolat kdykoli s účinkem do budoucna.

 

b. Trusted Shops

Jakmile jste umístili objednávky v našem internetovém obchodě, zašleme vaši e-mailovou adresu

Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Köln (www.trustedshops.de),

pro vás od důvěryhodných obchodech v případě potřeby prostřednictvím e-mailu možnost výdej připomíná hodnocení být. Dodávka se provádí na základě našich oprávněných zájmů, aby co nejlépe přizpůsobit náš zážitek z nakupování pro potřeby našich zákazníků, na základě vaší recenze a na základě umění. 6 Abs. 1 S. 1 lit. f DSGVO.

 

c. Google hodnocení

Máte příležitost k vyhodnocení procesu nákupu na naší internetové stránce prostřednictvím průzkumu podle Google hodnocení zákazníků. Pokud se účastníte výslovně souhlasíte s (umění.) 6 ABS. 1 S. 1 lit. průzkum je odeslána DSGVO), po řád Google. Chcete-li to, poskytujeme následující informace o vaší objednávce

 • ID objednávky
 • Vaše emailová adresa
 • země, ke které objednávka doručena
 • Datum dodání vaší objednávky, stejně jako
 • globální číslo obchodní položky přiřadit údaje k jednomu z našich článků

na Google Ireland Limited ("Google"), společnost založená a provozovaná podle irského práva (číslo rejstříku: 368047), se sídlem v Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko ("Google") ve Spojených státech. Společnost Google v souladu s předpisy o ochraně údajů "USA-soukromí-Shield" a je zaregistrován v programu "USA-soukromí štít" amerického ministerstva obchodu. Můžete odvolat svůj souhlas kdykoli proti nám. To má za následek, že již můžeme pokračovat zpracování údajů na základě této dohody, do budoucna.

d. Hodnocení produktů přes Bazaarvoice

Využíváme služeb Bazaarovice Inc., 10901 Stonelake Blvd. Austin, Texas 78759, USA (www.bazaarvoice.com), abychom zjistili, jak jste spokojení se zakoupeným zbožím. Vaše osobní data proto zpracujeme tak, abychom Vám mohli zaslat e-mail s prosbou o hodnocení nákupu. Toto zpracování dat je nezbytné pro ochranu našich oprávněných zájmů na hodnocení sortimentu ve smyslu Art. 6 odst. 1 odst. 1 písm. F) DSGVO.

Přijetí tohoto e-mailu můžete už předem odmítnout. Stačí když na následujícím odkaze kliknete na možnost„Opt-out“.

7. Pro doklad nabídky Sovendus GmbH

Pro výběr aktuální nabídku poukázky úroky jsou z nás umělci a šifrované hashe vaši e-mailovou adresu a vaše IP adresa

Sovendus GmbH, Moltkestr. 11, 76133 Karlsruhe (Sovendus)

dodané (art.) 6 Abs.1 f DSGVO).
Pseudonymní hash e-mailové adresy lze brát v úvahu může prezentovat konflikt proti reklamy Sovendus (umění.) 21 ABS. 3, umění. 6 Abs.1 S. 1 lit. c DSGVO). Adresa IP se používá výhradně pro účely zabezpečení dat, Sovendus a po sedmi dnech obvykle anonymizovány (art.) 6 Abs.1 S. 1 f DSGVO). Také dáváme umělců objednávek s měnou, ID relace, kupon kód a časové razítko Sovendus (umění) pro účely fakturace, 6 Abs.1 S. 1 lit. f DSGVO). Pokud máte zájem také o nabídku poukázky od Sovendus, na vaši emailovou adresu reklamní rozpor existuje a klikněte na kupón banner se zobrazí pouze v tomto případě jsou šifrována pomocí nás titul, jméno, poštovní směrovací číslo, země a vaši e-mailovou adresu Sovendus do Příprava poukázka doručena (art.) 6 Abs.1 b, f DSGVO).
Naleznete další informace o zpracování vašich údajů Sovendus zde.

 

8. Pro integraci důvěryhodných obchodů Trustbadges

Chcete-li zobrazit našich důvěryhodných obchodech těsnění, těsnění a důvěryhodných obchodech výrobky pro kupujícího na objednávku, důvěryhodných obchodech, Trustbadge je obsažena na těchto stránkách.
To je určeno k ochraně našich rozsáhlých zkušeností v rámci zájmů zájmům na optimální marketing našich stránek (art.) 6 Abs. 1 S. 1 lit. f DSGVO). Jsou Trustbadge a služby, které inzerované nabídky

Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15C, 50823 Köln.

Volání Trustbadges webový server ukládá soubor protokolu takzvané server automaticky, například Obsahuje adresu IP, datum a čas načtení, množství dat a žádající poskytovatele (access data) a načítání dokumentů. Tato přístupová data není zhodnocena a nejpozději sedm dní po skončení vaší stránky navštívit automaticky přepsán.

 

9. Pokud klepnete na vložené YouTube videa

Spoléháme se na našich webových stránkách na základě umění. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO a naše legitimní zájmy, zajímavý design našeho vzhledu webové stránky pro vás (videa) součástí společnosti YouTube, LLC 901 cherry Ave., 94066 San Bruno, CA, Spojené státy (v následujícím:) "YouTube"), společnost

Google Ireland Limited ("Google"), společnost založená a provozovaná podle irského práva (číslo rejstříku: 368047), se sídlem v Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko ("Google"),

lepší.
Toto, můžeme použít možnost "Režim rozšířené ochrany osobních údajů" poskytované YouTube: Pokud zavoláte na stránku, která obsahuje vložené video, připojení na servery YouTube a zatímco obsahu reprezentované komunikace do vašeho prohlížeče na internetové stránce. Podle informací z YouTube je vaše data v režimu"Upřesnit" teprve pak – zejména který z našich webových stránek jste navštívili, stejně jako informace o zařízení, včetně IP adresy - YouTube servery ve Spojených státech tvrdí, pokud jste Podívejte se na video. Po kliknutí na video, hází tuto dodávku.
Jste přihlášeni, ve stejné době na YouTube tyto informace mohou být propojeny s vaším účtem člena na YouTube. Tomu lze předejít tím, Odhlášení před návštěvou našich webových stránek z vašeho členského účtu.
Společnost Google v souladu s předpisy o ochraně údajů "USA-soukromí-Shield" a je zaregistrován v programu "USA-soukromí štít" amerického ministerstva obchodu.
Další informace o ochraně údajů v rámci YouTube v Googlezásady ochrany soukromí.

 

10. Pro jiné účely

Kromě toho můžeme zpřístupnit vaše osobní údaje třetím stranám pouze, pokud:

 • Je váš styl. 6 ABS. 1 S. 1 lit. DSGVO dal výslovný souhlas k tomu.
 • v případě, že rozdělení podle typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. c DSGVO zákonnou povinnost, stejně jako
 • typ přenosu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO je nezbytné pro reklamace, uplatnění nebo obranu právních tvrdí a není důvod se domnívat, že prvořadý oprávněný zájem režimu nešíření vašich údajů.

 

IV. Soubory cookie a pixelové tagy

1. Co jsou soubory cookie a pixelové tagy?

Využíváme naše stránky cookies. Jedná se o malé soubory vytvořené automaticky do vašeho prohlížeče a uloženy na vašem zařízení (notebook, Tablet, Smartphone atd.), když navštívíte naše stránky. Soubory cookie na vašem zařízení, které obsahují viry, trojské koně nebo jiný škodlivý software neuškodit.
Informace jsou uloženy v souboru cookie, každé vzniklé v souvislosti s konkrétní použité zařízení. To však neznamená, že jsme okamžitě získat v důsledku vaši identitu.
Jsme pomocí pixelových značek (nazývané také majáky nebo sledovací pixely) v rámci našich online služeb. Pixely jsou malé obrázky, které jsou zahrnuty prostřednictvím kódu HTML naší stránky. Pixel tag sám nebudou uloženy žádné informace na vašem zařízení nebo změnit, takže i pixelů to není na škodu na vašem zařízení, obsahovat žádné viry, trojské koně nebo jiný škodlivý software.
Pixel může osobní údaje, například vaši IP adresu, odkazující URL navštívené stránky, dobu, jakou pixel byl považován za, prohlížeč používají a dříve nastavené cookie informace poslat na webový server. Je možné provádět měření rozsahu a dalších statistických zpráv, které slouží optimalizace naší nabídky.
Na jedné straně používání cookies slouží, aby využít naší nabídky pro vás pohodlnější. Proto používáme takzvané session cookie, rozpoznat, že jste již navštívili jednotlivé stránky našeho webu, jste již přihlášeni k uživatelskému účtu nebo k zobrazení nákupního košíku. Tyto jsou automaticky odstraněny po opuštění naší stránky.
Navíc také dočasné, takzvaný komfort-soubory cookie používáme k vylepšení uživatelské zkušenosti, uložen po určitou dobu na vašem zařízení. Navštivte naši stránku znovu využívat našich služeb, je automaticky zjištěno, že jste již byli s námi a jaké vstupy a nastavení se z nich ani nemuseli zadávat. Obvykle jsou odstraněny po maximálně 30 dní. Pouze takové pohodlí soubory cookie, které se týkají jazykové nastavení uložení těchto 365 dní.
Na druhou stranu dáme do souvislosti s nástroji třetích stran cookies a pixel tagů k zachycení statisticky používání našich webových stránek a za účelem optimalizace naši nabídku pro vás hodnotit (viz v.). Tato analýza, sledování a Tageting soubory cookie umožní nám zjistit, že jste s námi byli již při návštěvě našich stránek znovu. Tyto soubory cookie jsou automaticky odstraněny po každém daném čase.

2. Na jakém právním základě je založena, zpracování pomocí cookies a pixel tagů?

Prostřednictvím cookies a pixel tagy zpracované údaje jsou pro uvedené účely zachovat naše legitimní zájmy na analýzy, optimalizace a ekonomický provoz naší nabídky, jakož i oprávněné zájmy třetích osob dle typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO vyžadována.

3. Jaké jsou možnosti opt-out máte mít?

Většina prohlížečů automaticky přijímá soubory cookie a pixelů. Váš prohlížeč můžete nakonfigurovat tak, aby soubory cookie na vašem počítači jsou uloženy, nebo vždy zobrazí se upozornění, než se vytvoří nový soubor cookie.
Však Úplné zakázání souborů cookie může způsobit, že můžete používat všechny funkce našich webových stránek. Pokyny můžete najít jak vypnout cookies na vašem prohlížeči v nápovědě vašeho prohlížeče nebo klepnutím na následující odkazy:

Můžete zabránit využívání pixelů na našich stránkách prostřednictvím vhodných nástrojů a doplňky prohlížeče (např. prostřednictvím doplňku "AdBlock").
Další metody opt-out, viz následující informace o tom, jsme pomocí sledování a zaměření opatření.

 

V. sledování a zaměření

Níže uvedených a my použití sledování a zaměření opatření jsou založeny na typu. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f provádí DSGVO.
Pomocí sledování opatření použít chceme zajistit poptávku orientovaný design a průběžné optimalizaci našich webových stránek. Na druhou stranu nám umožňuje sledování opatření podchycuje využívání našich internetových stránek. Také zaměstnané cílení intervencí, chceme zajistit, že pouze na skutečné nebo údajné zájmy orientované reklamy se vám na zařízeních.
Konkrétní účely zpracování dat a dat kategorií naleznete v popisu nástroje pro příslušné sledování.

1. Affilinet

Na našich stránkách je to díky své oprávněné zájmy. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO sítě affilinet GmbH, Sapporo oblouku použít 6-8, 80637 Mnichov (v následující "affilinet"). Můžeme lze analyzovat propagační doručování obsahu a úspěch kampaní affilinet.
V rámci této služby uzavřeli affilinet dokumentaci transakcí (např. zájemců a prodej) ukládá soubory cookie na zařízení uživatelů, kteří navštíví naše webové stránky. Tyto soubory cookie sama účel správné přiřazení úspěchu reklamu a odpovídající vypořádání v rámci sítě. Cookie budou umístěny pouze informace o po klepnutí na konkrétní reklamní materiály, zařízení a v případě objednávky sum Odry, pořadí ID, ať už je to nové nebo stávající zákazníky a čas objednávky zpracovány. Sledovací soubory cookie, jednotlivec, ale ne na jednotlivé číslice povolením mapování uživatele budou uloženy u

 • bude inzerent partnerský program
 • Vydavatel,
 • načasování akce uživatele (kliknutí nebo zobrazení)
být dokumentovány.

Instalaci cookies můžete zabránit úpravou softwaru prohlížeče; Zdůrazňujeme však, že v tomto případě, ne-li všechny funkce této webové stránky lze plně použít.

Prosím Všimněte si, že budete i nadále dostávat reklamy po možné zakázat zobrazení přizpůsobené reklamy affilinet a reklamních partnerů, ale méně přesně neodpovídají na vašich zájmech / vašeho chování při procházení webu jsou.

Další informace naleznete soukromí od affilinet.

2. AWIN

Na našich stránkách je to díky své oprávněné zájmy. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO reklamní sítě AWIN AG, Eichhorn silnice 3, 10785 Berlín (v následující "Abraham") použít. Můžeme analyzovat, propagační doručování obsahu a úspěch kampaně pomocí AWIN. Během své služby AWIN ukládá dokumentaci transakcí (např. zájemců a prodej) soubory cookie na zařízení uživatelů, kteří navštíví naše webové stránky. Tyto soubory cookie sama účel správné přiřazení úspěchu reklamu a odpovídající vypořádání v rámci sítě. Cookie budou umístěny pouze informace o po klepnutí na konkrétní reklamní materiály, zařízení a v případě objednávky sum Odry, pořadí ID, ať už je to nové nebo stávající zákazníky a čas objednávky zpracované... Sledovací soubory cookie, jednotlivec, ale ne na jednotlivé číslice povolením mapování uživatele budou uloženy u

 • bude inzerent partnerský program
 • Vydavatel,
 • načasování akce uživatele (kliknutí nebo zobrazení)
být dokumentovány.

Instalaci cookies můžete zabránit úpravou softwaru prohlížeče; Zdůrazňujeme však, že v tomto případě, ne-li všechny funkce této webové stránky lze plně použít. Prosím mějte na paměti, že stále dostávat reklamy po možné zakázat zobrazení přizpůsobené reklamy Abrahamem a reklamních partnerů, ale méně přesně na míru vašim zájmům / vaše zvyky při procházení. Další informace naleznete soukromí Vincent a stopy do souboru cookie opt -z. Kliknutím na pole "opt-out" cookie opt-out je příčiny, Abraham, že napříště žádná data návštěvníka vašeho prohlížeče na AWIN jsou shromážděna a uložena. Cookie opt-out je platný pouze v tomto prohlížeči a uložena na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

3. Sledování konverzí Bing

Používáme společností Microsoft Corporation, one Microsoft způsobem, Redmond, WA 98052-6399, USA pro sledování konverzí. To umožňuje nám, činnosti uživatelů na našich stránkách sledovat, když dosáhnou o reklamy Bing Ads na našich stránkách.

Získáte o Bing Ads displej na naší stránce, soubor cookie je nastaven na vašem počítači. Zde hodnotu pořadí a čas jsou Microsoft údaje o používání internetových stránek (např., čas, které oblasti stránky navštívil a zobrazení, které vás zavede na našich webových stránkách), stejně jako v případě objednávky na něm založené Objednat gespeicherzt. Uloženo. Neshromažďují informace, které vás mohou identifikovat.

Tyto informace jsou přenášeny na server společnosti Microsoft ve Spojených státech a uloženy v podstatě až 180 dní. Společnost Microsoft v souladu s předpisy o ochraně údajů "USA-soukromí-Shield" a je zaregistrován v programu "USA-soukromí štít" amerického ministerstva obchodu. Kromě toho jsme dokončili práci zpracování smlouvy pro použití Bing Ads s Microsoft. Prostřednictvím této dohody Microsoft zajišťuje, že zpracování údajů podle nařízení o ochraně údajů a zajistit ochranu práv dotčené osoby.

Pokud nechcete, aby k účasti v procesu sledování, můžete také odmítnout nezbytné nastavení cookie - o prohlížeč nastavení zakáže automatické nastavení cookies obecně. Další informace o ochraně údajů a používá soubory cookie na Microsoft Bing v Microsoftwebu.

4. Econda Web Analytics

Pro optimalizaci webových stránek a databanky v pozadí, používáme Web analytics řešení econda GmbH, Eisenlohrstr. 43, 76135 Karlsruhe.

Vytvoření procedury pod pseudonymem uživatelské profily. K tomu se také používají soubory cookie. Econda GmbH má právo na označení "Schváleno ochranu údajů" pro oblast "Web Shop řízení".

Údaje shromážděné s econda technologií bez vašeho souhlasu zákazníka není použit k osobní identifikaci návštěvníka této webové stránky a nesmí být sloučeno s přímo osobní údaje o nositele pseudonymu.

Zpracování dat můžete kdykoli s účinností do budoucna econda jsou v rozporu s, vy zde. Kliknutím na pole "Odeslat" cookie opt-out je příčiny, tím econda, že v budoucnu žádný návštěvník, údaje o prohlížeči je s econda jsou shromážděna a uložena. Cookie opt-out platí pouze v tomto prohlížeči a pouze pro naše webové stránky a je uložen na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

Pro další informace prosím navštivte http://www.econda.de/.

5. Emarsys Webextend

Webextend sledování cookie/pixel tag: Používáme cookie/pixel tag z Webextend newsletter na míru vašim zájmům a vytvořit. Použít tento existující informace, jako například, například, obdržíme a přečtení e-mailu, informace o počítač a připojení k Internetu, operačního systému a platforma, vaši historii procházení webu, datum a čas návštěvy domovské stránky, produkty /. Článek, který se podíval na. Tyto informace použít v zásadě v pseudonymizované podobě, ale může také k zasílání newsletterů, které odpovídají vaší oblasti zájmu. Pokud chcete dostávat přizpůsobené reklamy, e-mailové bulletiny, můžete kdykoli prostřednictvím e-mailu datenschutz@tennis-point.cz odporovat. Případně se můžete odhlásit přes odkaz pro zrušení odběru v dolní části každého zpravodaje.

6. Facebook Custom Audiences

Používáme vlastní okruhy uživatelů Facebook webové stránky Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal náměstí, Dublin 2, Irsko). To je marketingové služby Facebook. To nám umožňuje Ukázat určité skupiny pseudonymních návštěvníků našich stránek, kteří používají Facebook také individuálně na míru a zájmově orientované reklamy na Facebooku.
Na našich stránkách integruje Facebook vlastní publikum pixelový tag. Je to Java skripty na non osobní údaje prostřednictvím internetových stránek jsou uloženy. To zahrnuje vaši IP adresu, použitý prohlížeč a zdrojové a cílové stránky. Tyto informace jsou přenášeny server Facebook ve Spojených státech. Facebook je podle EU-USA o ochraně osobních údajů štít, tak, že je zaručena odpovídající úroveň ochrany údajů.
Tam je shodný, automaticky, zda jste uložili soubor cookie Facebooku. O Facebook cookie, to je automaticky určeno, zda patří do cílové skupiny, které jsou relevantní pro naši. Patří do cílové skupiny na Facebooku zobrazit relevantní reklamy u nás. Během tohoto procesu jsou odpovídající data, ani nás, ani Facebook osobně identifikovat.
Můžete použít službu vlastní okruhy uživatelů na internetových stránkách Facebook odporovat. K vašemu Facebook účtu dostanete po registraci nastavení pro Facebook reklamy.
Další informace o soukromí na Facebooku, naleznete v zásadách z Facebook.

Zakážete Facebook sledování: Klepnutím sem.

7. Google Analytics

Používáme na naší stránce Google Analytics, službu webové analýzy Google Ireland Limited ("Google"), společnost založená a provozovaná podle irského práva (číslo rejstříku: 368047), se sídlem v Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko ("Google")). V tomto kontextu vytvořit pseudonymizované uživatelské profily a soubory cookie (viz IV1). Informace o vašem používání této stránky generované cookie jako

 • Typ / verze prohlížeče.
 • Používaný operační systém,
 • Referrer URL (dříve navštívenou stránku),
 • Název hostitele přistupujícího počítače (IP adresy),
 • Doba požadavku serveru

jsou přenášeny na server Google v USA a tam uloženy. Společnost Google v souladu s předpisy o ochraně údajů "USA-soukromí-Shield" a je zaregistrován v programu "USA-soukromí štít" amerického ministerstva obchodu.

Kromě toho jsme dokončili práci zpracování smlouvy o využívání Google Analytics o použití. Prostřednictvím této dohody Google ujišťuje, že zpracování údajů podle nařízení o ochraně údajů a zajistit ochranu práv dotčené osoby.

Informace se použijí k vyhodnocení používání webové stránky, zprávy o aktivitě sestavit a související více s používáním webových stránek a využívání internetu služby pro účely výzkumu trhu a k poskytovat podle potřeby návrh těchto internetových stránek.

Také se předá informace třetím stranám, pokud to vyžaduje zákon nebo pokud třetí strany zpracovávají tyto údaje jménem. V každém případě to sloučí vaši IP adresu s jinými daty z Google. Adresy IP jsou anonymizovány tak, aby přidružení není možné (maskování IP adres).

Jako alternativu k doplněk prohlížeče, zejména pro prohlížeče v mobilních zařízeních, můžete zabránit akvizice společností Google Analytics také od vás na tyto na tlačítko odkaz. Se používá cookie opt-out, který brání budoucí pořízení vašich dat při návštěvě této webové stránky. Cookie opt-out platí pouze v tomto prohlížeči a pouze pro naše webové stránky a je uložen na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

Další informace o ochraně údajů v rámci služby Google Analytics, stejně jako v Google Analytics pomůže.

Kromě toho používáme také Google optimalizovat. To je službu webové analýzy Google LLC, která je integrována do služby Google Analytics. Google umožňuje optimalizovat nás k provádění A / B a multi možnosti testy. Tedy podobně jako můžeme naučit jakou verzi našich webových stránek uživatelů. Další informace o této službě naleznete v tématu zde.


Zakážete sledování Google Analytics: Klepnutím sem.

8. Sledování konverzí Google AdWords

Používáme na našich sledování konverzí Google webové stránky Google Ireland Limited ("Google"), společnost založená a provozovaná podle irského práva (číslo rejstříku: 368047), se sídlem v Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko ("Google") zachytit a zhodnotit optimalizaci nabízíme vám využívání našich internetových stránek. S Google AdWords cookie je nastavena v počítači, pokud jste dosáhli o Google reklamu na našich webových stránkách.

Tyto soubory cookie vyprší po 30 dnech. Uživatel navštíví určitou stránku webu inzerenta a nevypršela platnost souboru cookie, ale společnost Google a zákazník může uvědomit, že uživatel klikl na reklamu a byli přesměrováni na tuto stránku.

Informace vygenerované souborem cookie o vašem používání této webové stránky, přenášeny na server Google v USA a tam uloženy. Společnost Google v souladu s předpisy o ochraně údajů "USA-soukromí-Shield" a je zaregistrován v programu "USA-soukromí štít" amerického ministerstva obchodu. Kromě toho jsme dokončili práci zpracování smlouvy pro využívání Google AdWords Google. Prostřednictvím této dohody Google ujišťuje, že zpracování údajů podle nařízení o ochraně údajů a zajistit ochranu práv dotčené osoby.

Každý inzerent obdrží jiný soubor cookie. Soubory cookie nelze tedy sledovat prostřednictvím webové stránky inzerentů. Informace shromážděné pomocí souborů cookie konverzí se používají k vytvoření statistiky konverzí pro inzerenty, kteří se přihlásili do sledování konverzí. Víme, že celkový počet uživatelů, kteří klikli na jejich reklamy a byli přesměrováni na stránku s značku pro měření konverzí. Zobrazí se žádné informace, které mohou identifikovat uživatele osobně.

Pokud nechcete, aby k účasti v procesu sledování, můžete také odmítnout nezbytné nastavení cookie - o prohlížeč nastavení zakáže automatické nastavení cookies obecně. Můžete také zakázat nastavením vašeho prohlížeče pro blokování souborů cookie z domény "www.googleadservices.com" cookies pro sledování konverzí.

Sledování konverzí, hledání Google soukromí Belehrung zde.

9. Google Adwords Remarketing

Používáme Google remarketingu. Jedná se o služby Google Ireland Limited ("Google"), společnost založená a provozovaná podle irského práva (číslo rejstříku: 368047), se sídlem v Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irsko ("Google"). Společnost Google používá soubory cookie (viz odstavec 5), které jsou uloženy na vašem počítači a umožňují analýzu vašeho využívání webových stránek uživatelem. Informace vygenerované souborem cookie o vašem používání této webové stránky (včetně vaší IP adresy) jsou přenášeny na server Google v USA a tam uloženy. Google se řídí EU-USA o ochraně osobních údajů štít, tak, že je zaručena odpovídající úroveň ochrany údajů.

IP adresu pak Google poslední trojčíslí je zkrácen, jedinečné mapování adresy IP již není možné. Google použije tyto informace k vyhodnocení vašeho využívání webové stránky, sestavení zpráv o aktivitách webové stránky pro provozovatele webových stránek a poskytování dalších služeb týkajících se aktivity webových stránek a využívání internetu.

Google také předá tyto údaje třetím stranám, pokud to nevyžaduje zákon nebo pokud třetí strany zpracovávají tyto údaje jménem společnosti Google. Dodavatelé třetích stran, včetně Google, reklamy na webech na internetu. Dodavatelé třetích stran včetně společnosti Google používají soubory cookie uložené pro přepínání reklam na základě předchozích návštěv uživatele na tomto webu. Google přinese vaši IP adresu s jinými daty uchovávanými společností Google v souvislosti v každém případě. Může zrušit kdykoli s účinkem do budoucna o shromažďování a skladování. Můžete zakázat používání cookies společností Google, a to stránku pro zakázání Google reklamy volání.

Bere na vědomí, jak Google využívá soubory cookie k personalizaci reklamy, viz zde.

10. inspectlet

Tento web používá inspectlet, Web analytics služby (www.inspectlet.com/). inspectlet umožňuje analýzu chování uživatelů na našich webových stránkách (např. Klepnutí myší, pohyby myši, posouvání, aktivity s poli formuláře). Tato možnost používá inspectlet soubory cookie. Cookies umožňují rozpoznání internetového prohlížeče. Informace generované souborem cookie v pseudonymní uživatelském profilu nebudou použity k osobní identifikaci návštěvníka této webové stránky a nesmí být sloučeno s bezprostřední osobní údaje.

Můžete zabránit získání vašich údajů za následující odkaz k dispozici na webu a zvolte "Opt bodů nyní" klepnutím. To umístí "opt-out cookie" v prohlížeči, který jste použili při klepnutí na toto tlačítko. Cookie opt-out platí pouze v tomto prohlížeči a pouze pro naše webové stránky a je uložen na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

Získat další informace o shromažďování údajů podle inspectlet, v inspectletpodmínky.

11. New relic

Používáme nový relic Web analytics služby pro statistickou analýzu návštěvnosti, provozuje nové relikvii, Inc., 188 kopí St, San Francisco, CA 94105 USA. Nový relic shromažďuje a ukládá data, která k analýze chování návštěvníků a zlepšit návrh nabídky i optimalizace a marketingové účely využití profily jsou vytvářeny pod pseudonymem. Nový relic používá soubory cookie. Tyto soubory cookie se používají k rozpoznání prohlížeč a umožnit tak více přesné stanovení statistických údajů. Nový relic použije tyto informace k vyhodnocení vašeho využívání této webové stránky, zprávy o aktivitě k montáži a používání webových stránek a využívání služeb souvisejících s internetem. Nový relic přinese vaše bezprostřední osobní údaje s jinými daty z nového relic v souvislosti v každém případě. Pokud nechcete, aby k účasti v procesu sledování, můžete také odmítnout nezbytné nastavení cookie - jako za nastavení prohlížeče, která zakáže automatické nastavení cookies obecně.

Další podrobnosti a informace lze nalézt v nové relikviezásady ochrany soukromí.

12. Marin

Na tomto místě jsou softwarem Marin Software GmbH (suite, vysoké bělidlo 820354 Hamburg) lze řazení dat pro marketingové a optimalizační účely shromážděna a uložena, včetně cookies a pixel tagů používá.

Si můžete kdykoli s účinností do budoucna tato data sběr a skladování Marin Software GmbH zde odporovat. Po klepnutí na tlačítko "Opt-out", "opt-out cookie" v prohlížeči jste použili při kliknutí na toto tlačítko je umístěno. Cookie opt-out platí pouze v tomto prohlížeči a pouze pro naše webové stránky a je uložen na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

13. Sociomantic / dunnhumby

Používáme Sociomantic dunnhumby Deutschland GmbH, Paul Lincke UFER 39/40, 10999 Berlín (www.sociomantic.com). Prostřednictvím této služby Uživatelé, kteří již navštívili naše webové stránky a mají zájem o konkrétní nabídku, řešit prostřednictvím cílené reklamy na stránkách partnerské sítě Sociomantic znovu. Vložení reklamy se provádí na základě informací o návštěvě příslušných internetových stránek, včetně souborů cookie a pixelové tagy jsou uloženy. Tyto soubory cookie jsou čteny v kontextu dalších návštěv, pro cílené doporučení produktů. Za tímto účelem náhodně generované číslo ID uloženy v cookies. Toto číslo nebo údaje o vašich návštěvách webových stránek lze přiřadit k vám osobně. Ani my, ani Sociomantic bude sloučit tyto informace s osobními údaji nebo zveřejnit osobně identifikovatelné údaje o vás třetím stranám.

Můžete zabránit sledování (tracking) sociomantic vás na těchto odkaz click a "Opt-out" aktivovat tam poskytované zaškrtávací políčko. To bude místo "opt-out cookie" v prohlížeči, jste použili po klepnutí na toto tlačítko. Cookie opt-out platí pouze v tomto prohlížeči a pouze pro naše webové stránky a je uložen na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

14. Tradedoubler

Tento web se účastní v affiliate programů TradeDoubler GmbH, Herzog-Wilhelm-Straße 26, 80331 Mnichov ("TradeDoubler"), služby obsahovat reklamu ve formě textových odkazů, obrázků odkazů, reklamních proužků nebo vstupní masky. TradeDoubler používá soubory cookie, které jsou uloženy na vašem počítači a pixelové značky, které umožňují analýzu vašeho používání těchto stránek. Tyto informace, například uživatelské provozu na těchto stránkách může být vyhodnocen.

Prostřednictvím cookies a pixel tagy přeneseny na server TradeDoubler generované informace o používání této webové stránky (včetně IP adresy obfuskierter) a poskytování reklamních formátů jsou a kde je uložena. Tyto informace mohou být předány TradeDoubler dodavateli TradeDoubler. TradeDoubler bude mít za následek vaši IP adresu s jinými údaji, které jste uložili, ale ne spolu.

Můžete vznést zpracování dat TradeDoubler, vy za to odkaz klepněte na tlačítko "Sledování prosím číslo". To používá cookie opt-out, který brání budoucí pořízení vašich dat při návštěvě této webové stránky. Cookie opt-out platí pouze v tomto prohlížeči a pouze pro naše webové stránky a je uložen na vašem zařízení. Odstranit soubory cookie v tomto prohlížeči, je nutné znovu nastavit cookie opt-out.

Další informace o použití dat v soukromí v TradeDoubler.

VI. Práva subjektu údajů

Máte právo:

 • podle umění. 7 kdykoli zrušit odstavec 3 DSGVO souhlas. To má za následek, že již můžeme pokračovat zpracování údajů na základě této dohody, do budoucna.
 • podle umění. 15 DSGVO zpracování osobních údajů na žádosti o informace o vaší USA. Zejména můžete informace o účelu zpracování, kategorií osobních údajů, kategoriích příjemců, kterým vaše údaje byly zveřejněny nebo jsou, období plánované skladování, existence práva na opravy. Odstranit, omezení zpracování nebo rozpor, existence práva na odvolání, o původu údajů, tak dlouho, jako ty nebyli vychováváni s námi, stejně jako na existenci automatizované rozhodování včetně profilování a je-li to nezbytné popisné informace požádat o jejich podrobnosti;
 • podle umění. 16 DSGVO okamžitě nastavení nesprávné nebo úplné vaše osobní údaje uchovávány u nás na požádání;
 • podle umění. 17 DSGVO odstranění vašich osobních údajů, uložených u nás vyžadovat, pokud jde o zpracování na uplatňování práva na svobodu projevu a informací, právní povinnost, z důvodu veřejného zájmu nebo je nutné uplatnit, výkon nebo obranu právních nároků před soudem;
 • podle umění. Vyžadovat, pokud jde o popřel přesnost dat, zpracování nedovolené, ale odmítají odstranění a my údaje již jsou potřeba, ale tyto 18 DSGVO omezení zpracování vašich osobních údajů Potřebují cvičení, výkon nebo obranu právních nároků před soudem nebo podle umění. 21 DSGVO vložen objekt pro zpracování;
 • podle umění. 20 DSGVO získat vaše osobní údaje, které jste poskytli nám, ve strukturované, běžné a stroj schopný pro čtení formátu, nebo požádat o doručení jiné zodpovědné a
 • podle umění. 77 DSGVO podat stížnost k orgánu dozoru. Obvykle se můžete obrátit na to orgánu dozoru jejich obvyklé místo bydliště nebo pracoviště, nebo naše firemní kanceláře.

K výkonu jejich práv postižených ve srovnání s námi, obraťte se na datenschutz@tennis-point.cz

VII. Práva subjektu údajů

Pokud vaše osobní údaje na základě legitimních zájmů v oblasti umění. 6 ABS. 1 S. 1 lit. f DSGVO zpracování, máte právo, podle umění. 21 DSGVO vložit objekt pro zpracování vašich osobních údajů, pokud z důvodů vyplývajících z konkrétní situace nebo opozice je namířena proti přímého marketingu. V druhém případě máte obecné právo opozice, která bude realizována bez určení konkrétní situaci u nás.

By sis využívání svého práva na námitky, jen e-mail datenschutz@tennis-point.cz

VIII. Bezpečnost dat

Všechny údaje, které osobně bude šifrován pomocí běžné a bezpečné výchozí TLS (transport layer security). TLS je bezpečný a osvědčený standard, který může být použit např. v oblasti online bankovnictví. Označené zabezpečené připojení TLS na připojené s http (tj https://...) do adresního řádku vašeho prohlížeče, nebo na ikonu zámku v horní části vašeho prohlížeče.

Vhodná technická a organizační opatření zabezpečení, používáme k ochraně vašich dat před náhodnou nebo záměrnou manipulací, částečné nebo úplné ztrátě, zničení nebo proti neoprávněnému přístupu třetích stran. Naše bezpečnostní opatření jsou neustále zdokonalován podle technologického rozvoje.

IX. Aktuality a změny této ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů jsou v současné době platné a mají status květen 2021.

Rozvoj našich webových stránek a nabídek o nebo v důsledku změněné právní nebo správní požadavky, může být nutné aktualizovat tyto zásady ochrany osobních údajů. Aktuální prohlášení o ochraně osobních údajů může kdykoliv na webové stránce pod https://www.Tennis-Point.cz/ochrana-dat/ získané od vás a vytištěny.