Tenisové oblečení (7 Článek)
Novinky
Nike
1.890 Kč 1.630 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Nike
1.620 Kč 1.130 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Nike
1.750 Kč 1.500 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové struny (2 Článek)
Tenisová raketa (1 Článek)
Tenisové struny (2 Článek)
Přilnavost pásky (1 Článek)

Juan Matrin Del Porto

Juan Matrin Del Porto je známý argentinský tenista, který se narodil 23. září 1988 a zahájil profesní kariéru v roce 2005. Vybojoval náklonnost fanoušků díky svému entuziasmu, energické hře a vynalézavosti na kurtě. Ostatně, v současné době výsledky sportovce nejsou velmi vysoké: zaujímá jen 582. pozici ve dvouhře. Avšak bez ohledu na současný stav Juan Matrin Del Porto není novým jménem ve světě velkého tenisu: kdysi byl považován za 4. tenistu zeměkoule ve dvouhře a zaujímal 105. Pozici ve čtyřhře. Argentinec je jediný z tenistů, kdo není členem “velké čtyřky” a komu se povedlo během jednoho turnaje zdolat Rafaele Nadala a Rogera Federere. Juanovi Martinu Del Potro naleží mimo jiné i rekord pro nejtrvalejší přestávku mezi vítězstvími v turnajích série Grand Slams: v roce 2005 vyhrál French Open, a v roce 2013 – US Open, mezi nimiž proběhlo 35 turnajů. Juan Martin Del Potro je také znám jako “Delpo”. Největším jeho úspěchem během celé kariéry byla bronzová medaile 2012 London Olympics. Bezesporu jedinečný styl a hra tenisty Juana Martina Del Potro zajistí nám ještě mnoho skvělých večerů před televizními obrazovkami nebo na sportovní aréně. Čekáme od něj jistých vystoupení v turnajích Grand Slams, zejména ve Wimbledon.

Tenisová produkce a styl hry Juana Martina Del Potro

Tento sportovec je jeden z nejlepších “obranných” tenistů. Trénuje se pod vedením Franco Davine a dává přednost přesným top spinam. Stojí za zmínku, že Juan Martin Del Potro věnuje značnou pozornost výběru sportovní výbavy a doplňků. Sportovec se snaží počítat i s těmi nejmenšími drobnostmi a těžit užitek ze všeho pro dosážení maximálního výkonu. Co se týká oblečení a obuvi, výběr Argentince se zastavil na Nike, co se týká raket – na Wilson, zejména na Wilson K-Factor 6.1 95, která je vybavena speciálními strunami Luxilon ALU Power. Samotná Wilson K-Factor 6.1 95 je již zastaralá, avšak sportovec dává přednost tomuto modelu rakety, s kterou se mu povedlo vyhrát turnaj série Grand Slam – US Open of 2009.

Juan Martin Del Potro vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point si můžete pořídit jakýkoliv model tenisové rakety, výbavy a doplňků vedoucích světových značek. Uvádíme širokou kolekci “nástrojů”, které používají hvězdy velkého tenisu. Neodpírejte si možnost dotknout se legendy! U nás platí stálé slevy a diskonty, transakce jsou stoprocentně bezpečné. Zdokonalujte se s Tennis-Point!