Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Jürgen Melzer

Jürgen Melzer je, samozřejmě, jeden z nejrespektovanějších Evropských tenistů našeho času. Narozený 22. května 1981 ve Vídni, patří do kohorty největších zástupců Rakouska na tenisovém kurtu. A, co je pozoruhodné, je to levák. Jeho nejvyšší hodnocení ve světě – 8. pozice ve dvouhře a 2. pozice ve čtyřhře. Pokud chcete kráčet ve šlépějích tohoto neuvěřitelně úspěšného tenisty, pak určitě stojí za to, abyste se seznámili s výstrojí, již on používá. Její velký sortiment je k dispozici v našem obchodě.

Tenista Jürgen Melzer je známý díky vítězství ve Wimbledonu 2010 v mužské čtyřhře. Pochází z rodiny tenistů, a proto není divu, že ve čtyřhře vždy vystupuje se svým mladším bratrem Geraldem Melzerem, jenž je také dobře známý profesionální tenista. Rakušan trénuje pod začátkem svého otce, Galo Blanco. Jürgen Melzer se vloupal do světové tenisové elity v roce 1999, kdy vyhrál svůj první zápas ve Wimbledonu.

Začátek kariéry byl velmi prudký. Tenista se rychle přesunul mezi odborníky, zabezpečiv sebe podporou nejlepších tenisových doplňků. Ale není to divu, vždyt' Jürgen jako nikdo jiný dobře ví, jak je důležité používání vhodného vybavení. Chcete se stát profesionálem? Pak začněte svou cestu z prozkoumání obchodu Jürgen Melzer a pořízení kvalitních tenisových výrobků.

Získejte své oblíbené tenisové produkty od Jürgen Melzer

Pokud chcete zakoupit on-line produkty, jež používají nejslavnější hráči, pak gratulujeme, vždyt' jste přišli na správné místo. Šestistopový běžec upřednostňuje takové značky jako jsou Adidas a Dunlop Sports. V obchodě najdete široký sortiment oblečení, takže výběr je omezen pouze vaší fantazií. Tennis-Point představuje kompletní kolekce tenisových výrobků, jež se vám poskytnou možnost cítit skutečnou hvězdou, jakmile vyjdete na tenisový kurt.

S pomocí takových tenisových výrobků od Jürgen Melzer jako je, například, vinutí na rukojeti, si určitě zvýšíte okázalost ovládání rakety a vyhněte se poškození a zranění. Získat profesionální výstroj nyní může každý. Připravte se na nadcházejí zápasy s pomocí nejlepších tenisových produktů. Aktualizujte svůj šatník novým párem bot a získejte ještě větší ovladatelnost na tenisovém kurtu. Nečekejte ani vteřinu a získávejte svou oblíbenou produkci právě teď bez jakýchkoliv problémů!

Jürgen Melzer Vystroj

Vaše hledání  bohužel nepřineslo žádný výsledek.
Skyscraper