Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Martina Hingis

Martina Hingis je legendární tenistka ze Švýcarska, známá nejen příznivcům tenisu, ale i milovníkům sportů po celém světě. Během 209 týdnů se jí dařilo držet titul první rakety světa, což je moc velkým úspěchem pro tenistku. Dneska sportovkyně obsazuje 2. místo ve světovém žebříčku ve dvouhře, ačkoliv v červenci 1998 obsazovala 1. místo v této kategorii. Profesionální kariéru sportovkyně začala v r. 1994 a od té doby udivuje svými jedinečnými vystoupení proti nejlepších světových tenistek. Díky svému unikátnímu hracímu stylu tenistce Martina Hingis se podařilo získat 43 titulů WTA a 2 ITF ve dvouhře a 50 titulů WTA a jeden ITF titul ve čtyřhře. Na její kontě 5 výher na turnajích série Grand Slam – 3 na Australian Opens, a po jednom na Wimbledon a US Open. Také získala 11 Grand Slams v ženské čtyřhře, 4 Grand Slams – ve smíšené čtyřhře, v roce 1998 dvakrát získala Grand Slam. Spolu se svými četnými tituly v dospělém sportu, Martina Hingis má závažné dosažení v kategorii juniorů. Švýcarka je jednou z nejvíce odhodlaných tenistek, vždyť během kariéry ona často měla zranění, a po každé z nich se vrátila ještě silnější. Je mezi členy Síně slávy International Tennis Hall of Fame, a také první Global Ambassador této organizace. Časopis Tennis Magazine zařadil ji v '30 Legends of women' s Tennis: Past, Present and Future'. Je to jedna z nejsilnějších sportovkyň v historii tenisu. Doufáme uvidět ještě hodně vystoupení Martiny Hingis na prvotřídních turnajích.

Tenisová produkce Martina Hingis Tennis pro Vás

V 90-tých letech sportovkyni sponzoroval Sergio Tacchini, ale kvůli rozporům se společností: jak pak se přiznala sama Martina Hingis, Sergio Tacchini vybral pro ni špatné boty, co se stalo příčinou zranění v roce 1999. Ve stejném roce tenistka přešla na výrobky firmy Adidas. Od té doby Martina Hingis velmi pečlivě vybíra tenisovou výstroj a obuv, preferuje oblečení od Tonic. Co se týče raket, pak hvězda má Yonex, a právě model Ezone Ai 100 z turnajové série. Příslušenství také od Yonex. Martina Hingis je lídrem světového sportu a dokonalým příkladem nápodoby.

Martina Hingis vystroj na Tennis-Point

Nyní můžete si koupit oblíbenou tenisovou produkci, nevycházejí z domova. Tennis-Point nabízí obrovský sortiment vysoce kvalitního tenisového vybavení, výstroje, raket a příslušenství. Navíc dostanete na kupované zboží podstatnou slevu. Připravte se na nejvíce zodpovědný souboj na kurtu spolu s Tennis-Point!

Martina Hingis Vystroj

Vaše hledání  bohužel nepřineslo žádný výsledek.
Skyscraper