Tenisová raketa (2 Článek)
Wilson
6.190 Kč 4.890 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Další (2 Článek)
Tenisové tašky (1 Článek)
Tenisové struny (1 Článek)
Tenisová raketa (2 Článek)
-46%
Wilson
6.480 Kč 3.510 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Přilnavost pásky (2 Článek)

Milos Raonic

Milos Raonic je profesní kanadský tenista černohorského původu, který je znám svými úspěšnými vystoupeními proti nejlepším tenistům planety. Milos Raonic se narodil 27. prosince 1990 v jugoslávské Podgorice a již ve věku 3 let se s rodiči přestěhoval do Kanady. Od dětství měl sportovec zájem o kariéru tenisty; profesionální vystoupení zahájil v roce 2008, a po dvou letech, v roce 2010, se již účastnil hlavního turnaje planety – Grand Slam, a to zejména v US Open. Teď Milos Raonic zaujímá 14. pozici ve světovém žebříčku ve dvouhře a 575. ve čtyřhře. Ostatně, to není jeho nejlepší výsledek: v květnu roku 2015 byl skoro v trojce nejlepších tenistů světa a zaujímal 4. pozici. Jedinečný styl tenisty Milose Raonica je základem pro jeho četná vítězství. Dnes má sportovec 7 titulů. Opravdovým jeho pokrokem byl rok 2011, kdy získal velkou popularitu (a spolu s tím se přemístil ze 102. pozice ve světovém žebříčku na 37.) a vybojoval první ATP titul v SAP Open of 2011. Skvěle projevuje sebe na jakýchkoliv površích kurtu, ale nejvíc se mu líbí tvrdé pokrytí. Milos Raonic se zvláštně vyčleňuje svým podáním: v roce 2012 podle statistik se stal hračem, který uskutečnil největší počet podání.

Tenisová produkce a styl hry Milos Raonic

Tento sportovec je velmi obratný na tenisovém dvorci, provádí neuvěřitelně silná podání a směřuje je velmi přesně. Ostatně Miloš Raonić je dobrý i v defenzivní hře. Trénují ho Ivan Ljubičić a Ricardo Piatti. V nejdůležitějších hrách na Wimbledonu Milos Raonić maximálně využíval všech svých převah a neustále «tlačil» své soupeře silnými podáními od základní linie. Důležitou roli v úspěchu sportovce hraje vysoce kvalitní a ideálně k jeho stylu laděná výstroj a doplňky. Tenista nosí boty a oblečení od New Balance, a pokud jde o volbu rakety, zde preferuje Wilson a sice model Blade 9818x20 z turnajové série. Milos Raonić je ještě dost mladý (dokonce i podle sportovních standardů), proto vůbec nepochybujeme, že i nadále se bude zdokonalovat a potěší nás velkými vítězstvími.

Milos Raonic vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point vám nabízí jedinečné sbírky tenisového vybavení a příslušenství používaného předními sportovci planety. Máte výbornou šanci vybrat si nejlepší tenisovou produkci, získat slevu a diskont na další nákup. Tennis-Point znamená «chytré» nakupování: celý sortiment máte před očima – vybírejte a objednávejte! Připravit se na rozhodující souboj je jednoduché jako nikdy. Vystupte na profesionální úroveň spolu s Tennis-Point!