Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Roberta Vinci

Roberta Vinci je profesionální italská tenistka, která udivuje svět svými nádhernými vystoupení proti elity světového tenisu. Sportovkyně se narodila 18. února 1983, profesionální kariéru zahájila v roce 1999. V současné době sportovkyně zaujímá 15. pozici světového top-listu ve dvouhře a 60. pozici ve čtyřhře. Ale to zdaleka není její nejlepší žebříčky, v říjnu 2012 byla považována za nejlepší ve čtyřhře a ve dvouhře byla na 11. pozici. Mezi nejnovější úspěchy Italky lze označit její šokující vítězství nad Serenou Williams – první raketou světa – na US Open of 2015, které velmi překvapilo tenisovou veřejnost. Roberta Vinci je také známá svými nádhernými vystoupení ve čtyřhře: je vítězkou French Open a US Open v r. 2012, Australian Open of 2013 a Wimbledon of 2014. Roberta Vinci se svou partnerkou Sarou Errani jsou pátým párem v historii, komu se podařilo získat Career Grand Slam. Ve dvouhře Italka má 9 tutulů WTA a 9 titulů ITF, ve čtyřhře – 25 WTA a 10 ITF, a také hodně dalších rekordů a úspěchů. Roberta Vinci sdělila, že se chystá ukončit kariéru v roce 2016, proto musíme stíhnout si vychutnat závěrečné vystoupení této profesionální tenistky.

Tenisová produkce Roberta Vinci pro Vás

Tenistka Roberta Vinci je jedna z nejznámějších osobností v historii světového sportu. Určitě nechala skvělé dědictví v podobě nejrůznějších ocenění, titulů a úspěchů. Pokud jde o hrací styl, pak sportovkyně je velmi univerzální, rychle mění vektor útoku a využívá sebemenší „hříšky“ odpůrkyně. Roberta Vinci perfektně manévruje jako u zadní linie, tak i pod sítě. Ale ona ví, že jen mistrovství v současném tenise může být málo pro vítězství. Je velmi důležité vybrat optimální sportovní vybavení a doplňky na každý zápas, s níž by se cítit maximálně pohodlně. Roberta Vinci jde na kurt s raketou z turnajové série Babolat, model Pure Drive, v niž efektivně spojení síla a přesnost podání. Oblečení a boty Roberta Vinci preferuje od Nike. Jsme si jisti, že i po ukončení kariéry Italka zůstane v paměti fanoušků a bude mít důstojné místo v nějaké sportovní struktuře.

Roberta Vinci vystroj na Tennis-Point

Nyní máte jedinečnou šanci koupit kvalitní tenisové zboží, které používají na kurtu hvězdy světové velikosti. Tennis-Point nabízí výbavu, rokety, oblečení a boty od předních světových výrobců. Navíc, zboží je k dispozici za exkluzivní cenu, působí systém slev. Nenechte si užít tuto jedinečnou příležitost pořídit si kvalitní tenisový "merč" prakticky zadarmo.

Roberta Vinci Vystroj

Vaše hledání  bohužel nepřineslo žádný výsledek.
Skyscraper