Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Simone Bolelli

Simone Bolelli (nar. 8. října 1985) je italský tenista, který udivil sportovní veřejnost vysoce kvalitní hrou a stabilitou vystoupení. Je profesionálem od r. 2003, zcela se oddává oblíbenému sportu pod vedením trenéra Umberta Rianna. Sportovec se účastnil mnoha zajímavých utkání, měl štěstí se zúčastnit všech čtyř «posvátných» grandslamových turnajů – US Open, French Open, Wimbledon a Australian Open. V r. 2015 spolu s Fabio Fognini vyhrál Australian Open ve čtyřhře a tak se stali prvním v dějinách italským týmem, který zdolal Grand Slam. V současné době tenista Simone Bolelli je jednou z poznávaných osobností v tenisovém světě – i přes to, že jeho úspěchy ve dvouhře nejsou nejlepší. Skutečně, Simone Bolelli obsazuje jen 60. pozici ve světovém žebříčku. Zároveň ale je velmi nadaný pro hru v páru a možná právě zde bude úspěšný. Má na svém kontě 4 vítězství ve čtyřhře; v současné době je na 10. pozici ve světovém žebříčku. Nepochybně Simone Bolelli má dostatečný potenciál pro zlepšení svých sólových vystoupení a je jedním z těch, kdo potěší a neočekávaně překvapí v budoucnosti.

Tenisová produkce od Simone Bolelli

Tenis je jedním z nejpopulárnějších sportů. Tato hra upoutává svou krásou, dynamičností a zápalem. Profesionální hráče však znají, že výsledný úspěch záleží na nejmenších detailech, jako jsou například správná výstroj a doplňky. Souboj dvou stejně silných soupeřů často skončí ve prospěch toho, kdo se cítí pohodlněji na kurtu. A Simone Bolelli určitě o tom ví. Právě proto používá jenom vysoce kvalitní oblečení, obuv a rakety. Nikdo nechce prohrát jenom proto, že nepomyslel na drobnosti a nezohlednil všechny nuance při přípravě na utkání. Simone Bolelli se obléká od Hydrogen a hraje profesionálními raketami od Babolat – Babolat Pure Drive, což je právě takové vybavení, které mu umožňuje zvítězit dokonce, jak by se mohlo zdát, ve zcela prohraných soubojích.

Simone Bolelli vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point vám nabízí obrovskou kolekci nejlepší tenisové produkce z celého světa. Nyní můžete si objednat produkci online doslova dvěma kliknutími. V naší internetové prodejně se nabízejí modely vysoce kvalitních tenisových raket a doplňků k nim od předních výrobců. Máte prima šanci koupit «nástroj», který používá váš oblíbenec. Zkuste se stát profesionálem spolu s Tennis-Point! Navíc, když kupujete zboží u nás, dostanete podstatnou slevu. Nabízíme 100% bezpečný servis a zaručujeme vysokou kvalitu produkce!

Simone Bolelli Vystroj

(1 Artikel)

Tenisové tašky (1 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Simone Bolelli Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper