Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Prezentace tenisové rakety HEAD

Tenisové rakety HEAD začala vyrábět společnost HEAD NV, více známá jako mezinárodní sportovní značka pro sportovní oděvy, které se vyráběly např. z alpské kůže a jiné sportovní produkty. V současnosti společnost HEAD NV má dvě centrály – v Rakousku a Nizozemí a zaměstnává více než tisíc pracovníků zapojených do výroby jedněch z nejlepších tenisových raket na světě.

Tenisové rakety společnosti HEAD byly vždy jiné než ostatní

Tenisové rakety HEAD jsou známé vyspělými technologiemi a vždy přinášely do sportu něco nové. Historie společnosti začala v 60-tých letech, kdy světlo světa spatřila první raketa s hliníkovým rámem, který zajišťoval její pevnost. Nápad byl natolik radikální, že poprvé povolili rakety používat v r. 1969 na otevřeném mistrovství USA (US Open).

V r. 1997 společnost překonala sebe samu a vytvořila první raketu z titanu a grafitu. Tenisové rakety HEAD z těchto materiálů si okamžitě získaly srdce všech tenistů a od těch dob požívají důvěru tisíců hráčů na celým světě. Přední světoví tenisti jako kupř. Jose Acasuso, Jilles Simon, Novak Djokovič, Andy Murray, Marie Šarapovová či Cvetana Pironkovová se spoléhají na tenisové rakety HEAD, které jim umožňují být krok před konkurenty. I vy se můžete spolehnout na vyspělé technologie značky a pozvednou své mistrovství na novou úroveň.

Kupujte tenisové rakety HEAD

Není třeba jít do obchodu s tenisovými raketami ve vašem městě, nebo jezdit do jiného města, aby jste si mohli koupit další tenisovou raketu HEAD. Objednejte si online váš oblíbený model rakety HEAD: Graphene XT Speed, Instinct, Graphene Radical a Prestige a zabezpečte se našimi vysoce kvalitními raketami za dostupnou cenu, které vám zajistí skvělou hru. Na prodejném místě tenisového sortimentu na vás čeká rozsáhlá kolekce tenisových raket, ze které si budete moci vybrát oblíbenou tenisovou raketu HEAD.

Tenisové rakety HEAD

(152 Artikel)
Značky
Počet struh
Velikost griphu

Head MXG (4 Artikel)

HEAD Prestige (7 Artikel)

HEAD Radical (9 Artikel)

HEAD Speed (9 Artikel)

HEAD Instinct (7 Artikel)

HEAD Extreme (4 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
1 2 3 4
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Tenisové rakety HEAD nákup online | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper