Prodej -54%
Asics
1.350 Kč 620 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -38%
Asics
810 Kč 500 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -38%
Asics
2.160 Kč 1.330 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -58%
Asics
2.700 Kč 1.130 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -43%
Asics
1.080 Kč 620 Kč
Rychle dostupné velikosti:

Asics Tennis E-Shop

Svůj název společnost Asics si vypůjčila z latinského výrazu anima sana, což znamená «ve zdravém těle je zdravý duch ». V posledních letech společnost dosáhla významného pokroku a nyní je obuv Asics asi nejlepší na trhu. Společnost ASICS Ltd. se původně jmenovala Onitsuka Co., Ltd. a byla založena 1. září 1949 Kihachiro Onitsukou. Od samého založení se společnost zabývala výrobou obuvi, převážně basketbalové, pro svoje rodné město Kobe, Hyogo Prefecture, Japonsko. V současné době je Asics je jedním z významných světových výrobců sportovní výstroje.

Co dělá značku Asics unikátní?

Skutečně průlomovým se pro Asics stal rok 2006, kdy obrat společnosti dosáhl 171 miliardy dolarů. O této značce se dozvěděl celý svět. Dále je možně se zmínit o roce 2011, kdy se Asics stala oficiálním sponzorem týmu Austrálie z kriketu a tak vystřídala Adidas. Společnost ušla dlouhou cestu a nehodlá se zastavit na dosáhnutém.

Mnozí známí tenisté důvěřují značce Asics: například, semifinalista French Open 2008 Gael Monfils, vítězka US Open Singles Champion 2011 Samantha Stosurová, americký tenista Steve Johnson a mnozí další.

Tenisový obchod Asics – to je místo, kde si můžete najít modely výstroje, jež zcela uspokojí vaše požadavky. Tenisové rakety, obuv a příslušenství Asics znamenají vysokou kvalitu, funkčnost a spolehlivost.

V r. 1977 Asics reprezentovala svoji produkci v USA a od té doby neustále těší své příznivce nově vyvinutými výrobky. V květnu r. 1990 ASICS otevřel nové výzkumné středisko v Kobe. Byla vyvinuta řada technologií – jak pro sportovní obuv, tak pro oblečení a tenisové rakety. Nepochybně Asics znamená na 100% promyšlená a vyzkoušená řešení. Úspěch společnosti je částečně dán skutečností, že věnuje zvláštní pozornost spolupráci s předními sportovci a veřejnému mínění. V modelech ASICS jsou zohledněny preference sportovců různých úrovní, což dělá produkci této společnosti atraktivní jak pro začátečníky, tak pro profesionály. V sortimentu společnosti najdete voděodolné, nárazuvzdorné výrobky a hodně dalších zajímavých věcí.

Objednejte Asics tenisové produkty online

Doba, kdy pro nákup sportovní výstroje bylo nutné hledat obchod, ji je dávno v minulosti. Dnes můžete zboží, o které se zajímáte, objednat on-line a dostanete ho v nejkratším termínu. Internetová Obchod Tennis-Point dala dohromady pro vaše pohodlí všechno nejlepší od Asics! Navíc, produkce je dostupná za nízké ceny. V prodejně Asics najdete superkvalitní vybavení pro každý vkus. Kupujte zboží sami a doporučujte ho svým příbuzným a známým! Věřte, rozmanitost dostupných řešení vás opravdu překvapí. Nenechte si ujít příležitost! Důvěřujte Asics a dosáhnete kvalitativně nových úrovní!