Get ready for Paris with the collections of the tennis stars. Discover now.

Metody platby

Kreditní karta

Platba kreditní kartou je jedním z nejoblíbenějších metod plateb na internetu. Není nutná žádná registrace. Údaje o kreditní kartě není uložen, ale používané výhradně pro platební proces. Společnost příslušnou kreditní kartu se platí s příchodem faktury ihned po odeslání objednávky. Přijímáme následující kreditní karty: VISA, American Express a EuroCard/MasterCard.

PayPal

On-line platební systém přesvědčí snadným a rychlým ovládáním. Identita účtu PayPal je definována pomocí E-mailové adresy zákazníka. Identita účtu PayPal j Platba přes PayPal bude připsána okamžitě, tedy odpadají čekací lhůty, například jako při bankovním převod.

Klarna

Platba do 30 dnů - nákup na účet přes Klarnu

Nabídka možnosti platby nákupem na účet přes Klarnu neexistuje pro všechny země a vyžaduje mimo jiné úspěšné ověření totožnosti a úvěruschopnosti. Ta je zpracovávána prostřednictvím našeho poskytovatele platebních služeb Klarna Bank AB (Klarna).

Nákup na splátky

Díky nákupu na splátky u společnosti Klarna můžete nakoupit již dnes a rozdělit si cenu do pevných splátek. Tato nabídka neexistuje pro všechny země a vyžaduje mimo jiné úspěšné ověření totožnosti a úvěruschopnosti. Ta je zpracovávána prostřednictvím našeho poskytovatele platebních služeb Klarna Bank AB (Klarna).

Zaplaťte nyní

Zaplaťte svou objednávku pohodlně okamžitým bankovním převodem, inkasem nebo kreditní kartou. Po provedení objednávky bude částka z vašeho účtu stržena naším poskytovatelem platebních služeb Klarna Bank AB (Klarna). Tato nabídka neexistuje pro všechny země.