Get ready for Paris with the collections of the tennis stars. Discover now.

Gamma

91 Články
Filtr
-40%
Rychle dostupné velikosti:
Gamma
Monofil
2.990 Kč 2.380 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-38%
Rychle dostupné velikosti:
-39%
Gamma
Monofil
1.980 Kč 1.200 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-29%
Rychle dostupné velikosti:
-30%
Rychle dostupné velikosti:
Gamma
Monofil
2.480 Kč 2.230 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-39%
Gamma
Monofil
1.980 Kč 1.200 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-27%
Rychle dostupné velikosti:
Gamma
250 Kč 220 Kč
Gamma
Pickleballová raketa
3.260 Kč 3.010 Kč
Gamma
5.750 Kč 5.570 Kč
Gamma
Pickleballová raketa
3.010 Kč 2.880 Kč

Gamma Tennis E-Shop

Gamma je jedním z nejzvučnějších jmen mezi výrobci tenisových strun v celém světě. Za více, než čtyři desetiletí se značka naučila vyrábět struny, jež jsou vysoce ceněny v celém světě. Navíc Gamma rovněž vyvíjí perfektní design pro tenisové rakety a vybavení. Gamma – to je volba milovníků sportu z celého světa a to jak začínajících hráčů, tak profesionálů. Produkce společnosti je vyznamenána četnými cenami a je nejlepším výrobcem strun do tenisových raket podle verze United States Racquet Stringers Association. Obchod Gamma jsou zastoupeny po celém světě a proto každý sportovní fanoušek si může koupit kvalitní syntetické struny, jejichž kvalita neustupuje «přírodním» analogům.

Co dělá značku Gamma nejlepší?

Gamma je opravdovým objevem pro tenistu, který si přeje, aby vypadal důstojně v nejnapjatějších utkáních. Značka obsazuje vedoucí pozice na trhu díky rozumnému poměru ceny a kvality produkce. Tenisové obchod Gamma jsou známé především perfektními strunami do tenisových raket, ostatně i design samotných raket je neméně působivý. Struny Gamma se vyrábějí podle nejnovějších technologií a z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje bezprecedentní výkon během hry. Síla, přesnost, vynikající aerodynamika a spolehlivost - to všechno jsou struny Gamma. A už vůbec nemluvě o tenisových raketách GAMMA RZR! Vyjděte na kurt aspoň jednou s tímto modelem a oceníte jeho nesporné výhody. Gamma – to je vybavení třídy Premium pro ty, kdo si přeje se neustále zdokonalovat.

Obchod Gamma nabízejí kvalitu a inovační technologie nedostupné ostatním značkám. Všechny produkty Gamma jsou navrženy maximálně přesně, s přihlédnutím ke všem nuancím a potřebám sportovců různých úrovní. Pokud hledáte spolehlivé a výkonné «nástroje», pak je to zcela určitě Gamma! Produkce se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů a proto umožňuje hráči provádět mohutná a přesná podání, precizně zatočit míč do těžce dostupných pro soupeře míst tenisového dvorce. Gamma je ideální kombinace kvality, technologie a inovativního přístupu k výrobě sportovního nářadí.

Objednejte Gamma tenisové produkty online

Tennis-Point nabízí vaší pozornosti atraktivní kolekci tenisového zboží od tenisové obchod Gamma. Věřte, u nás jsou soustředěny jenom ty nejlepší tenisové produkty, jímž se žádné jiné nevyrovnají. Gamma vám poskytuje jedinečnou příležitost zlepšit své hrací návyky s prvotřídními tenisovými strunami. V Tennis-Point si můžete vybrat tenisové zboží přiměřeně vaším zkušenostem, úrovni, preferencím, stavbě těla a mnohým dalším kritériím. Máte-li před sebou těžký zápas, pak vám nic a nikdo nenahradí Gamma, jež je nenahraditelným pomocníkem při výběru sportovní výstroje. Stoji za to poznamenat, že při nákupu produkce společnosti dostanete podstatnou slevu při další koupi. Nenechte si ujít příležitost vstoupit na sportovní Olymp spolu s Gamma!