Current delivery time: As usual, 3-4 working days! Corona FAQ

Babolat

408 Článek
Nové zprávy
Zobrazit všechny filtry
408 Článek
Seřadit podle
-40%
Babolat
14.040 Kč 8.410 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-27%
Babolat
6.500 Kč 4.770 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Video
Babolat
6.500 Kč 4.890 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-44%
Babolat
6.450 Kč 3.640 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-52%
Babolat
940 Kč 450 Kč
Rychle dostupné velikosti:

Babolat Tennis E-Shop

Babolat je jedna z nejuznávanějších značek ve světě velkého tenisu, která je proslulá kvalitními tenisovými raketami a příslušenstvím. Společnost byla založena v roce 1875 a má dlouhou a působivou historii. Klíčovou osobností pro tuto značku je Pierre Babolat, podle něhož byla společnost pojmenována. Sídlo firmy Babolat se nachází ve francouzském městě Lyon, kde se vyrábí jedná z nejlepších sportovních produkcí ve světě.

Co dělá Babolat jedinečnou?

Francouzské výrobky jsou známy díky svému velkolepému designu a bezvadnému provedení, a Babolat není výjimkou. Značka je představena mnohými obchody po celém světě, což ji dělá velmi známou. Společnost prošla dlouhou cestu a dnes je prvotřídním výrobcem tenisových raket, strun, obuvi a jiného příslušenství pro velký tenis.

Tenisové rakety Babolat jsou populární nejen u laiků – používají je taky sportovci světového formátu: tak kupříkladu Rafael Nadal se účastní zápasů s Babolat AeroPro Drive GT, Andy Roddick dává přednost Babolat Pure Drive, Jo-Wilfried Tsonga – Babolat AeroPro Drive GT. Výrobky Babolat používají také Anastasia Pavlyuchenkova, Igor Andreev a řada dalších známých mistrů velkého tenisu. Značka, která je populární po celém světě, poskytuje možnost každému vybrat si raketu, která se mu hodí nejvíc. Objednávejte si svoji «výbavu» v tenisovém internetovém obchodě Babolat.

Tenisový internetový obchod Babolat je komplexním řešením otázek spojených s velkým tenisem. Zde si můžete pořídit jakékoliv modely raket a příslušenství k nim. Poznejte tuto výtečnou hru s Babolat!

Francouzská společnost vyrábí další sportovní doplňky například pro badminton a squash. Nicméně svou popularitu Babolat získala právě díky svým vysoce kvalitním tenisovým raketám. Ještě v roce 1875 Pierre Babolat z přírodních tkání střeva vyrobil první strunu pro velký tenis. Do roku 1994 se společnost zaměřovala výhradně na výrobu strun, avšak dnes Babolat uvádí úplnou sadu příslušenství pro velký tenis. Postupným vývojem výrobních kapacit společnost otevřela pobočky v USA a Japonsku. Babolat je to nejlepší, co můžete najít na dnešním trhu.

Objednejte Babolat tenisové produkty online

Dny, kdy pro pořízení tenisové výbavy bylo zapotřebí povinně jít do obchodu, jsou již minulostí. Dnes můžete využit služeb Tennis-Point a objednat svou oblíbenou tenisovou raketu nevycházejíc z domu. Nabízíme široký sortiment tenisových raket a příslušenství Babolat, s kterými určitě zdokonalíte své dovednosti. Seznamte se s kolekcí uvedené online a vyberte si model, který se Vám hodí nejvíc. Tennis-point nabízí kvalitní a spolehlivou výbavu pro velký tenis. Tennis-point znamená vysoké Evropské standardy. Určitě nebudete zklamaní a poté, co si pořídíte nejlepší tenisové výrobky za výhodnou cenu, budete je doporučovat blízkým a kamarádům.