Tenisové oblečení pro Dámy

3 040 Článek
Zobrazit všechny filtry
3 035 Článek
Seřadit podle
Prodej -44%
Nike
1.220 Kč 680 Kč
MELBOURNE DEALS
MELBOURNE DEALS
Rychle dostupné velikosti:
-26%
Fila
1.620 Kč 1.200 Kč
MELBOURNE DEALS
MELBOURNE DEALS
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Nike
2.430 Kč 2.010 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -51%
HEAD
4.320 Kč 2.130 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Asics
2.160 Kč 1.810 Kč
Rychle dostupné velikosti:

Jak vybrat ideální dámské tenisové oblecení

Tenis je hra, která závisí na mnoha faktorech. Důležité je nejen mistrovství hráčů a láska k velkému tenisu, ale i správně vybrané oblečení, výbava a doplňky. Tenisové oblečení pro dámy je na sportovním trhu představeno velkým množstvím značek (adidas, Nike, Wilson, Babolat, Head, Asic atd.) Všechny ony vyrábějí kvalitní sportovní trička, košile, bundy, pulovry a jiné, což Vám ideálně padne díky promyšlené technologii a inovačnímu stylu.

Avšak to, co dělá dámské tenisové oblecení unikátní je maximální úroveň komfortu. Jako by zásobovala Vás energií na kurtě, přidává Vašim pohybům lehkost, senzitivitu pro každý okamžik hry a pohodlnost. Oblečení Vám skvěle padne a vytvoří Váš jedinečný styl.

Nacházejte nejmodnější dámské tenisové oblecení a nakupujte online v Tennis-Point

S pyšností uvádíme Vám nejlepší a nejrozmanitější kolekce tenisové produkce neznámějších světových výrobců. O tom se můžete přesvědčit seznámením se se sortimentem a objednáním si modelu za nejpříznivější cenu. Můžete najít i ty modely, v nichž získávali vítězství Vaše idoly.

Tennis-Point – znamená nejen bezvadnou kvalitu produkce a nejlepší světové značky, ale i zaručená 100% bezpečnost transakce. Je to chytrý shopping, který si prostě nemůžete nechat ujít.