Current delivery time: As usual, 3-4 working days!
Prodej -35%
Luxilon
4.860 Kč 3.140 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Luxilon
3.780 Kč 3.010 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -10%
Luxilon
8.100 Kč 7.290 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -20%
Luxilon
4.860 Kč 3.890 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Luxilon
620 Kč 500 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-34%
Luxilon
3.780 Kč 2.510 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Video
Luxilon
8.640 Kč 5.020 Kč
Rychle dostupné velikosti:

Luxilon Tennis E-Shop

Luxilon je jedním z nejvíce ctěných jmen ve sportovním průmyslu. Společnost vyrábí prvotřídní zboží a vede ve mnoha hlasováních, dotaznících a ostatních statistických hodnoceních kvality značkových výrobců strun pro tenisové rakety. Luxilon Industries byla založena v Antverpách (Belgie) před více než půl stoletím v roce 1959. Jméno Luxilon se díky unikátní technologii na výrobu vláken asociovalo s pojmy nylon a přepych. Kreativní přístup a inovační (a občas i revoluční) myšlenky umožňují společnosti Luxilon odolat konkurenci na trhu. Vysoká kvalita a působivé výsledky dosažené sportovci s produkty obchod Luxilon svědčí o vedoucím postavení značky v celém světě.

Co dělá Luxilon exkluzivním?

Luxilon je nepochybně jedním z nejpopulárnějších výrobců strun do tenisových raket. Celá sportovní komunita, od začátečníků až po profesionály potvrzuje vysokou kvalitu a výkonnost výrobků společnosti. Postup na výrobu strun byl podstatně zdokonalen v r. 1994, kdy Luxilon získala certifikát ISO 9001. Od té doby prakticky neexistuje produkce, jež by se mohla vyrovnat produkci společnosti Luxilon. Značka se prudce vyvíjí a už po celém světě existují četné obchod Luxilon.

Řady 4G a ALU – to je špička moderních technologií, to nejlepší, co existuje ve světě tenisu. Značka se stále vyvíjí, zaměstnává ve vývoji kolem 20% svých pracovních sil, právě proto ctitelé této značky každoročně dostávají nové vybavení. Je nutno poznamenat, že všechny struny do tenisových raket se vyrábějí z vysoce kvalitního vlákna a proto je kvalita «nástrojů» z obchod Luxilon mimo pochybnosti. Navíc je značka Luxilon vlajkovou lodi v odvětví, jež diktuje konkurentům svá «pravidla hry». Kontrola na všech etapách výrobního procesu vedle perfektního managementu dělá společnost megapopulární u sportovců všech úrovní. Struny Luxilon jsou elastické a pevné a umožňují provádět mohutné a přesné údery. Potřebujete snad ještě něco k vítezství?

Objednejte Luxilon tenisové produkty online

Tenisové výrobky Luxilon znamenají světovou kvalitu a nyní jsou dostupné online. V internetové prodejně Tennis-Point se vám k dispozici nabízí kompletní kolekce tenisových výrobků všech významných výrobců. Vyzkoušejte tenisovou prodejnu Luxilon: pestrost nabídky vás nenechá lhostejnými! Věřte, v Luxilon se najdou řešení i pro ten nejnáročnější vkus. V Tennis-Point si vyberete nejlepší tenisovou výstroj, jež vám umožní hrát o hodně účinněji a dodá pocit jistoty v každé situaci na kurtu. Online nákup v Luxilon – to je smart shoping XXI. století. Dopřejte si možnost stát se lepším!