Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

O tenisové rakety Technifibre v zkratce

Francouzská společnost Technifibre, založena v r. 1978, vyrábí výstroj pro squash a tenis třídy premium ve vysoké kvalitě. Společnost se těší skvělé pověsti, kterou získala díky výrobě příslušenství, brašen, strun pro rakety a nejdůležitějšího produktu – tenisových raket Technifibre.

Co je zvláštní na tenisové rakety Technifibre?

Francouzi jsou pověstni svým bezchybným dizajnem a kvalitou zpracování. Udělali všechno pro to, aby vyrobili nejlepší rakety na světě. S tenisovými raketami Technifibre hrají mnozí velikáni tenisu, jako kupříkladu Janko Tipsarevič, Devin Britton, Filip Peliwo, Marton Fuchovich, Daniel Cox, Donald Joung či Matilda Johanson – a to je jenom část z celé plejády zvučných jmen.

Tenisovým raketám Technifibre důvěřují tisíce hráčů, kteří chtějí mít požitek ze hry. Existuje množství zanícených hráčů, kteří používají výhradně rakety Technifibre. Věnovat svůj čas oblíbené hře s tenisovou raketou Technifibre v ruce jim přináší nezaměnitelné zkušenosti.

Jestli chcete někoho naučit hře v tenis a proto potřebujete koupit nové tenisové rakety pro sebe nebo pro toho, koho učíte, v takovém případě bude nákup tenisových raket Technifibre tím nejmoudřejším výběrem.

Nakupujte tenisové rakety Technifibre online

Jestli chcete mít některý z těchto modelů raket Technifibre T-Fight, T-Flash nebo T-Rebound, jste na správném místě. Objednávejte online nejlepší tenisové rakety v našem internetovém obchodě Tennis-point, což vám dodá jistotu při hře. Nabízíme velkou kolekci nejdostupnějších tenisových raket v širokém cenovém rozpětí. Každý nabízený produkt je originál, jež zaručuje požitek ze hry!

Tenisové rakety Tecnifibre

(11 Artikel)
Značky
Typ produktu
Počet struh
Velikost griphu

Tecnifibre T-Fight (3 Artikel)

Tecnifibre T-Flash (3 Artikel)

Tecnifibre set raket (1 Artikel)

Tecnifibre T-Rebound (1 Artikel)

Více (3 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Tenisové rakety Tecnifibre nákup online | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena
