Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Bernard Tomic

Bernard Tomic je to profesionální australský tenista, nar. 21. října 1992. Mladý v sportovním měřítku atlet na dnešní den obsazuje 18. pozici světového top-listu ve dvouhře (19. října 2015), že je jeho nejvyšší dosaženou pozici. Ve čtyřhře on zaujímá 145. místo (5. srpna 2013). Unikátní styl tenisty Bernarda Tomica mu umožnil získat tři tituly za kariéru – na the Apia International Sydney (2013) a dvakrát Claro Open Colombia (2014 a 2015). Ale asi nejvíce zapamatovatelným úspěchem Australana se dá považovat jeho postup do čtvrtfinále Wimbledon Championships 2011, stejně jako jeho účast na BNP Paribas Open a Shanghai Masters v roce 2015. Beze sporu Bernard Tomic je stále mladý a určitě talentovaný, a tak před sebou má ještě spoustu zářivých vystoupení a vítězství.

Tenisová produkce od Bernarda Tomica

Bernard Tomic je velmi nadaný hráč, který dosáhl významných úspěchů v juniorské kategorii: třikrát je držitelem titulů Orange Bowl, a dvakrát se stal vítězem turnaje série Grand Slam – the Australian Open 2008 a the US Open of 2009. Samozřejmě, že tyto victoria ovlivnily kvalitní tenisové vybavení a příslušenství. Neprofisionálu se může zdát divné, že "merč" hraje tak důležitou roli, ale jakmile vzpomeneme, že venku je ХХI. století – éra nejnovějších technologií, tak najednou vše dostane na svá místa. Dnes vítěz od outsidera se liší tím, že první bere v úvahu nuance a maximálně se k nim přizpůsobí, a druhý zanedbává maličkostmi, doufaje pouze na sebe a své schopnosti. Bernard Tomic je jeden z těch, kteří úzkostlivě přistupují k výběru tenisového "merče". Pokud jde o rakety, dříve se používal Wilson, ale s juniory přešel na model firmy Head V roce 2012 sportovec podepsal smlouvu s Yonex a Nike na poskytnutí bot a oblečení těchto značek, které nosí. Mimochodem, již ve věku 13 let Bernard Tomic uzavřil obchod s IMG. Jsme si jisti, že historie sportovního života Bernarda Tomica bude se psát ostrými barvami.

Bernard Tomic vystroj na Tennis-Point

Nyní máte možnost si pořídit tenisovou produkci, kterou používá váš idol. Lze to udělat velmi jednoduše: stačí navštívit on-line prodejnu Tennis-Point a udělat objednávku. Máme širokou řadu modelů tenisových raket, vybavení, výstroje a doplňků. Navštivte Tennis-Point a oceňte výhody stálých slev a diskontů. Připravit se na odpovědný zápas ted’ může každý!

Bernard Tomic Vystroj

(25 Artikel)

Tenisové rakety (1 Artikel)

Tenisové oblečení (16 Artikel)

Tenisová obuv (1 Artikel)

Tenisové tašky (2 Artikel)

Tenisové výplety (2 Artikel)

Další (3 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Bernard Tomic Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper