Carina Witthoft

Carina Witthoft je skvělá německá tenistka, známá fanouškům svými efektními vystoupení proti topových odpůrkyní. Vždy velmi "svěže" vypadá na kurtu: je energická, čilá a nepředvídatelná. Nyní sportovkyně obsazuje 40. místo ve světovém žebříčku ve dvouhře (Srpen 2015) a 334. místo ve čtyřhře, obě pozice jsou nejlepší v její kariéře. Díky svému unikátnímu stylu hry, tenistce Carině Witthoft se podařilo získat jedenáct titulů ITF ve dvouhře a jeden titul ve čtyřhře. Zahájila profesionální kariéru v roce 2009 s debutem na Swedish Open of 2012 – soutěží pod záštitou WTA. Němka se zúčastnila všech «velkých» turnajů série Grand Slams – the Australian Open, the French Open a the US Open – v r. 2015, a Wimbledon – v r. 2013 a 2015. Sportovkyně trénuje pod vedením Gaby Witthoft a Philippa Langa. Moc se těšíme na nové vítězství a nezapomenutelné souboje na kurtu od této tenistky.

Tenisová produkce Carina Witthoft a její určující role v tenise

Carina Witthoft je sportovkyně, kterou, zdá se, nikdy neomrzí dělat pokroky. Při přípravě k soutěžím tenistka se snaží vzít v úvahu všechny nuance, pochopit každý detail, vybrat nejvhodnější tenisové vybavení a doplňky. Buďte si jisti, že Němka využívá každou příležitost k vítězství, nejmenší “hříšek“ své odpůrkyně. Důkladná příprava ke každému souboji– jedna z "hracích známek" týmu Cariny Witthoft. Sportovkyně ví, že tenisová raketa by měla být kdyby vlítou na ruku bez žádného skluzu a musí odpovídat stylu hry. Carina Witthoft používá model Graphene XT Instinct MP z turnajové série HEAD. Tento model umožňuje Němce posílat "silné" míče přesně podle předem zadané trajektorie. Co se týče výběru oblečení a bot, pak je tu sportovkyně preferuje výrobky Nike. Carina Witthoft má obrovský potenciál růstu, a proto očekáváme od ní vystoupení na ještě vyšší úrovni.

Carina Witthoft vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point představuje vaši pozornosti obrovskou kolekci tenisové produkce od nejlepších světových výrobců. Nyní si sami můžete posoudit, jak jsou kvalitní rakety, s nimiž jdou na kurt vaše idoly. Navíc na všechno zboží platí slevy a diskontní systém. Takže když se rozhodnete pořídit kvalitní tenisové vybavení – vítejte na Tennis-Point!

Carina Witthöft Vystroj

(13 Artikel)

Tenisové rakety (1 Artikel)

Tenisové oblečení (8 Artikel)

Tenisové tašky (1 Artikel)

Tenisové výplety (2 Artikel)

Další (1 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Newsletter

Vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.
Odhlásit z newsletteru je možné kdykoliv.

Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Carina Witthöft Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena