David Ferrer

18 Článek
Seřadit podle
Tenisová raketa ({0} Článek)
Prodej -38%
Wilson
6.480 Kč 4.020 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové oblečení ({0} Článek)
Boty na tenis ({0} Článek)
Tenisové oblečení ({0} Článek)
Prodej -57%
Lotto
1.350 Kč 580 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -54%
Lotto
1.080 Kč 500 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -49%
Lotto
1.080 Kč 550 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Boty na tenis ({0} Článek)
Tenisové oblečení ({0} Článek)
Prodej -54%
Lotto
1.080 Kč 500 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové struny ({0} Článek)
Přilnavost pásky ({0} Článek)
Tenisové struny ({0} Článek)

David Ferrer

David Ferrer je profesionální tenista ze Španělska, nar. 2. dubna 1982, profesionální kariéru zahájil v r. 2000. Má spoustu vítězství, titulů a vyznamenání, však je sportovec více znám jako trojnásobný vítěz Davis Cup se Španělskem. Je zajímavé, že David Ferrer vyhrával v turnajích všech úrovní, kormě Grand Slam. V současné době je 8. hráčem světa (nejlepší umístění – 3 a to 8. července 2013). Nejvíce úspěšně David Ferrer hraje na antukových hřištích, kde vybojoval polovinu svých cen. Nicméně, daří se mu vyhrávat i na ostatních hřištích.

David Ferrer je finalistou French Open 2013 (cestou k finále neprohrál žádný set), dvojnásobný semifinalista US a Australian Open a dvakrát se stal čtvrtfinalistou Wimbledonu. Tenis je opravdovou vášní David Ferrer, v každém souboji se mu zcela oddává. Štěstěna mu přála a 3krát vyhrál Davis Cup spolu se svým týmem – v r. 2008, 2009 a 2011. Jedinečný styl tenisty David Ferrer mu umožnil, aby se stal druhým na Tennis Masters Cup v r. 2007 a zvítězil na Paris Masters v r. 2012. Je jedním z nejlepších hráčů, kterým se ale nepodařilo zdolat Grand Slam. Koučuje ho Francisco Fogues. Přes jeho nemladý ze sportovního hlediska věk nepochybujeme, že David Ferrer ještě dlouho nás potěší svými vystoupeními a novými vítězstvími.

Tenisové produkty a styl David Ferrer

David Ferrer je jedním z nejvíc «flexibilních», sebevědomých, se silnou vůlí profesionálních hráčů. Výborně se orientuje v každé situaci a je schopný zahrát jak v ofenzivním, tak defenzivním stylu. David Ferrer ví, jak dostat soupeře do nepohodlné situace a právě proto skvěle hraje na hřištích s jakýmkoliv povrchem.

Pokud jde o výstroj a oblečení, hvězda dává přednost botám a doplňkům od Lotto. V současné době David Ferrer hraje raketou Tour 100 od Prince se strunami Original Big Banger Tennissaitenrolle a vinutím na rukojeť Unique. Jeho skvělá hra v každé soutěži určitě dává naděj na nádhernou budoucnost tenisty, kdy nejednou potěší své příznivce poutavými souboji a novými výhrami.

David Ferrer vystroj na Tennis-Point

David Ferrer je jednou z top-hvězd internetové prodejny Tennis-Point. Nyní máte jedinečnou možnost pocítit se profesionálem s vybavením a doplňky, které také používá David Ferrer. U nás najdete nejlepší světové kolekce tenisového zboží. A nezapomeňte – to všechno je dostupné se značnou slevou. Nepropásněte jedinečnou šanci získat vysoce kvalitní tenisové zboží za minimální ceny. Nabízíme vám naprosto bezpečné «chytré» nakupování.