Get ready for Paris with the collections of the tennis stars. Discover now.

Erima

1 Článek
Filtr
Prodej -62%
Rychle dostupné velikosti:

Erima Tennis E-Shop

Erima je autentická německá sportovní značka. Sídlo společnosti se nachází v Pfullingenu – švábském městečku vedle Štuttgartu. Existují ale i jiné pobočky v Rakousku, Švýcarsku, Francii, Belgii a Holandsku. Bez ohledu na rozmístění pobočky pracovníci Erima snaží se důstojně reprezentovat společnost a poskytují maximální pomoc klientům při výběru a provozu produkce. Erima byla založena v roce 1900 году a v současné době řídí společnost Wolfram Mannherz.

Co dělá značku Erima unikátní?

Erima je příkladem německé dokonalosti. Společnost je známá svým zaměřením na trvalou modernizaci a implementaci inovačních technologií. Je to jeden z producentů, od nichž fanoušci nejvíce očekávají výrazné novinky, které by mohly změnit běžné představy o sportu. Erima vyvíjí produkci pro všechny kategorie sportovců: od amatérů po profesionály. Tenisové rakety společnosti jsou lehké. Funkční a velice spolehlivé. Erima je značka z bohatou historií, skvělou současností a slibnou budoucností. Wolfram Mannherz zahájil reformaci společnosti Erima v roce 1995. Díky jeho úsilím se společnost transformovala a začala vyrábět výstroj a zařízení pro mnohé sportovní disciplíny. Bez ohledu na to, čemu se věnujete, u Erima se vždy najde něco, co zcela uspokojí vaše požadavky. Všechny výrobky společnosti jsou vysoce kvalitní a určeny pro pestré publikum. Profesionál a amatér, hubený a plnoštíhlý, fotbalista a tenista – všichni si v Erima najdou něco pro sebe vhodného. Navíc, můžete koupit zboží v prodejně Erima on-line, aniž byste museli opustit vlastní byt. V internetové prodejně Tennis-Point je zastoupena kompletní kolekce této značky, takže máte z čeho vybírat. Nyní všechno nejlepší zboží tenisové prodejny Erima je soustředěno na jednom místě. Nepropásněte svou šanci!

Objednejte Erima tenisové produkty online

S vývojem internetu se nákup zboží prostřednictvím navštěvování obchod postupně stává historií. Dnes si můžete objednat jakoukoliv tenisovou raketu a doplňky Erima on-line a převzít je v nejkratším termínu. V Tennis-Point máte k dispozici široký sortiment zboží a všechno, co je od vás nutné – odfiltrovat výrobky podle jednoho nebo několika parametrů a ze zbylých výrobků si vybrat to, co je pro vás nejzajímavější. Navíc, na většinu tenisových produktů vztahují se slevy a tak máte šanci získat prvotřídní výstroj prakticky zdarma. Objednávaje si sportovní potřeby v Tennis-Point, volíte nejlepší poměr ceny a kvality!