Eugenie Bouchard

Eugenie Bouchardová je vynikající tenistka z Kanady, která v současné době je na 48. místě ve světovém žebříčku. Narodila se 25. února 1994 a za svou poměrně krátkou kariéru (sportovkyně vstoupila do profesionálního tenisu v r. 2011) jíž se stala velmi populární. Má na svém kontě 1 WTA a 6 ITF ve dvouhře a rovněž 1 ITF ve čtyřhře. Eugenie Bouchardová upoutává příznivce a mas-media především svým nenapodobitelným stylem, stylem tenistky Eugenie Bouchardové. Přes svůj mladý věk tenistka vykazuje výborné výsledky a nepochybně má obrovský potenciál. Je vítězkou Wimbledonu 2012, držitelkou titulů WTA Newcomer of the Year 2013 a WTA Most Improved Player 2014. Šampiónský titul z Wimbledonu 2013 přispěl k tomu, že se stala první v dějinách kanadskou tenistkou, které se podařilo prorazit do finále turnajů Grand Slam. V r. 2014 došla až do semifinále Australian a French Open. Nepochybně Eugenie Bouchardová – to je budoucnost tenisu.

Tenisová produkce schválená Eugenii Bouchardovou

Eugenie Bouchardová je známá svým agresivním stylem hry, výborně kontroluje situaci na kurtu a raději hraje s předstihem a prudkým zvýšením tempa. Kanaďanka bije pod neuvěřitelnými úhly a může snadno oklamat oponentku. Je nepředvídatelná, mladá a mimořádně nadaná. Zároveň ale perfektně rozumí, jak důležitou roli hraje pro úspěch správně zvolená výstroj a doplňky. Eugenie Bouchardová dává přednost oblečení a botám od Nike, raketám od Babolat, zejména Babolat AeroPro Lite Pink, s vinutím na rukojeť od stejné společnosti. Babolat, Nike, Coca-Cola, Pinty’s a Rogers Communications – tyto značky mají smlouvu s Eugenie Bouchardvou, která důstojně reprezentuje jejich produkci po celém světě.

Eugenie Bouchard vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point je vám k dispozici široká kolekce rozmanité tenisové produkce od předních světových značek. Nyní máte možnost koupit oblíbené tenisové rakety a doplňky nevycházeje z domu. Navíc na všechno zboží dostanete slevy. U nás najdete spoustu lákavých nabídek, jež by bylo hloupé nevyužít. Garantujeme bezpečný obchod a 100% kvalitu tenisového vybavení. «Chytré» nakupování – to je trend ХХI. století! Připojte se!

Eugenie Bouchard Vystroj

(23 Artikel)

Tenisové rakety (1 Artikel)

Tenisové oblečení (15 Artikel)

Tenisová obuv (1 Artikel)

Tenisové tašky (1 Artikel)

Tenisové výplety (3 Artikel)

Další (2 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Newsletter

Vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.
Odhlásit z newsletteru je možné kdykoliv.

Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Eugenie Bouchard Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena