LETNÍ AKCE 10% sleva navíc s "SUMMER24"². Muži, ženy, děti.

Fabio Fognini

1 vybraných filtrů:
1 vybraných filtrů: Odstranit výběr
Tournament
5 Články
Filtr
Tenisová raketa (2 Články)
-25%
Babolat
Turnajová raketa
7.530 Kč 5.620 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-27%
Babolat
Turnajová raketa
6.270 Kč 4.570 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové tašky (1 Článek)
Tenisové struny (2 Články)
-32%
Babolat
Monofil
5.520 Kč 3.760 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-40%
Rychle dostupné velikosti:

Fabio Fognini

Fabio Fognini (24 May 1987) je profesionální italský tenista, který přitáhl pozornost celé sportovní veřejnosti svými "silnými" vystoupení na největších světových turnajích. Na dnešní den obsazuje 22. pozici světového top-listu ve dvouhře a 7. pozici ve čtyřhře, že je jeho nejvyšší dosaženou pozici (Červenec 2015). Co se týče dvouhry, tak tady Fabio Fognini kdysi byl na 13. místě. K dnešnímu dni Ital je první tenistou Itálii a nejvíce úspěšným reprezentantem své země v tenise. Díky svému unikátnímu stylu hry, tenistovi Fabio Fognini se podařilo získat tři tituly ve dvouhře a tři tituly ve čtyřhře. Sportovec měl tu čest vystupovat na všech čtyřech turnajích série Grand Slams – Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open. V roce 2015 se stal prvním Italem, kterému se podařilo vyhrát jeden z titulů Grand Slam ve čtyřhře: Fabio Fognini spolu se Simone Bolelli zvítězili na Australian Open. Italský sportovec má velký potenciál pro růst a zlepšení svých vystoupení, a proto pochybovat o tom, že nás ještě hodněkrát potěší svými krásnými vystoupení, není nutné.

Tenisová produkce a unikátní hrací styl Fabio Fognini

I přes svou přírodní temperamentnost, Fabio Fognini vždy se podaří přijmout optimální řešení v závislosti na tom, co vyžaduje určitá situace ve hře. Nejvíce se mu líbí hrát na červených hliněných kurtech, avšak se a na jiných površích Ital cítí docela pohodlně. Korunní způsob Fabio Fognini – silný útok zprava, který okamžitě zaskoči nejednoho soupeře. Nicméně, stejně jako ostatní profesionální tenisté, Ital dobře ví, jak je v dnešním sportu důležité správně vybrat vybavení a příslušenství. Fabio Fognini jde na kurt s modelem rakety od Babolat – Pure Drive z turnajové série značky, vypletené strunami RPM Blast a s rukojeti Babolat Vs Original. Co se týče výběru oblečení a bot, pak je tu hvězda preferuje výrobky Adidas.

Fabio Fognini vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point vám nabízí širokou kolekci rozmanité tenisové produkce od nejlepších světových značek. Máte prima šanci koupit přesně stejnou raketu, boty a oblečení, které používá váš oblíbenec. Navíc, v Tennis-Point to vše můžete získat s výraznou slevou na další nákupy. Garantujeme kvalitu svého zboží a 100% jistotu transakce. Takže pokud před sebou máte důležitý zápas – podívejte se na Tennis-Point, a poříd’te si něco vhodného! Pociťte se jako profesionál!