Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Feliciano López

Feliciano López je profesionální španělský tenista, který díky svým perfektním vystoupením získal přízeň fanoušků z celého světa. Feliciano López se narodil 20. září 1981, na profesionální okruh vstoupil v r. 1997. V současné době zaujímá vysoké 17. místo v světovém žebříčku ve dvouhře a 50. místo ve čtyřhře (nejvyšší pozicí sportovce byl 12. řádek v žebříčku ve dvouhře a 37. ve čtyřhře). A v neposlední řadě díky své jedinečnosti a autentickému stylu tenista Feliciano López dokázal vybojovat čtyři tituly ve dvouhře a jeden titul ve čtyřhře. Je druhým po Rogerovi Federeru hráčem s největším počtem vystoupení na velkých turnajích. Neuvěřitelně úspěšným byl pro Španěla rok 2005, kdy se mu podařilo prorazit do čtvrtfinále nejprestižnějšího Wimbledonu. A mimochodem, před ním jenom jedinému Španělovi – Manuelovi Orantesu se v r. 1972 podařilo něco podobného. Během své plodné kariéry Feliciano López prožil všechno, včetně neuvěřitelného množství 5-setových utkání. Jedno vystoupení si ale nadlouho zapamatuje, pokud ne navždy – a stejně tak i jeho fanoušci: na Australian Open 2009 skončil v souboji s Gillesem Simonem s neuvěřitelným skoré 16-14. Na štěstí Feliciano López zatím nehodlá ukončit svou kariéru a tak ještě nejednou potěší fanoušky svou hrou na kurtech.

Tenisová produkce a styl Feliciano López

Nepochybně Španěl je velmi nadaný tenista a je jedním z nejlepších «levorukých» hráčů. Precizně provádí top-spiny, «zakrucuje» míč podle neuvěřitelné trajektorie a rovněž rád hraje od zadní linie. Proti komu by Feliciano López nešel na kurt – na každého jeho soupeře čeká těžký souboj. A to nejenom proto, že je Španěl velmi mistrný, ale i proto, že vždy s výjimečnou profesionalitou přistupuje ke každému utkání a vybírá optimální tenisovou výstroj a příslušenství. Feliciano Lopez ví, že v boji dvou rovnocenných soupeřů nezřídka o všem rozhodují drobnosti. Sportovec nocí oblečení a boty od Nike, Asics a Wilson. Pokud jde o rakety, nejlépe se s jeho stylem hry a reflexy kombinuje model Juice 100 z turnajové řady Wilson. Trénuje se Feliciano López pod vedením Jose Claveta. Nehledě na svůj nemladý věk Španěl věří v to, že ještě neřekl své poslední slovo ve velkém sportu. Věříme tomu i my.

Feliciano Lópeze vystroj na Tennis-Point

Nyní i vy máte vynikající možnost vyzkoušet si výstroj a vybavení, které používá váš oblíbený hráč. On-line prodejna Tennis-Point nabízí perfektní kolekce tenisového zboží od předních světových výrobců. Zaručeně dostanete kvalitní produkci a rovněž máte šanci získat diskont na další jednotku zboží. Tennis-Point – to je «chytré» nakupování, jehož není možné odmítnout!

Feliciano Lopez Vystroj

(7 Artikel)

Tenisové rakety (3 Artikel)

Tenisová obuv (1 Artikel)

Tenisové výplety (2 Artikel)

Další (1 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Feliciano Lopez Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper