Current delivery time: As usual, 3-4 working days! Corona FAQ

Kei Nishikori

11 Článek
Seřadit podle
Tenisová raketa (1 Článek)
Prodej -63%
Wilson
7.020 Kč 2.630 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové tašky (1 Článek)
Tenisové struny (3 Článek)
Další (4 Článek)
Tenisové struny (3 Článek)
Přilnavost pásky (2 Článek)

Kei Nishikori

Kei Nishikori je japonský tenista světového významu, který se narodil 29. prosínce 1989, profesionální kariéru zahájil v r. 2007. V současné době sportovec zaujímá vysoký 8. řádek ve světovém žebříčku ve dvouhře a 420. řádek ve čtyřhře. Nicméně, to není nejvyšší pozice v kariéře hvězdného Japonce: V březnu 2, 2015 byl na 4. místě ve světovém žebříčku ve dvouhře. Unikátní hrací styl tenisty Kei Nishikori pomohl mu získat 10 titulů v průběhu kariéry. On začal hrát tenis v 5 letech, а ve věku 17 let se zúčastnil hlavního turnaje ATP. Kei Nishikori strávil úspěšný 2008 rok a byl vyhlášen nováčkem roku (ATP Newcomer of the Year). Nejvyšší úspěch sportovce byl v roce 2014, kdy se mu povedlo dorazit do finále US Open of 2014, účatnil se grandslamových turnajů ve dvouhře a stal se prvním zástupcem Asie, komu se podařilo dorazit do ATP World Tour Finals. Kei Nishikori hrál na všech čtyřech “posvátných územích“, ve čtyřhře se však účastnil jenom 2krát – na French Open a Wimbledon v roce 2011. Upřímně doufáme, že nejlepší vystoupení tohoto tenista nás ještě čekají a s předvídáním nových vítězství Kei Nishikori díváme se do budoucna.

Tenisová produkce a hrací styl Kei Nishikori

Kei Nishikori nejvíce má rád útok od základní linie, k čemu jeho odpůrci často nejsou připraveni. Na kurtu je velmi energický, aktivní, bije pod různými úhly a perfektně provádí rotaci míče. Jedním slovem – Japonec “nepohodlný” pro všechny soupeře. Kei Nishikori ví, jak velký přínos pro vítězství dělá správná volba tenisového vybavení a doplňků. No a pokud jde o volbu optimální tenisové rakety pro tohoto sportovce, nejvíc mu vyhovuje produkce společnosti Wilson. Dříve Kei Nishikori hrál BLX Steam 99 a Steam Pro, teď jde na kurt s Wilson Burn 100. Pokud jde o oděv, tak tenistu sponzoruje Unique; obuv (a právě – Barricade 8.0) mu poskytuje Adidas. Také s jeho jménem jsou spojeny i jiné značky: Nissin Foods, Fast Retailing, WOWOW, EA Games a Delta Air Lines. Sportovec trénuje pod vedením Dante Bottini, a v tom, že před sebou má skvělou budoucnost, pochybovat není nutné.

Kei Nishikori vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point prezentuje obrovskou kolekci tenisové produkce, včetně té, kterou mají vaše idoly. U nás si můžete najít nejlepší výstroj, vybavení, příslušenství a rakety od předních výrobců planety. Navíc, všechny produkty jsou k dispozici za neuvěřitelně nízké ceny, všem zákazníkům poskytujeme slevy na další nákupy. Nenechte si užít tuto jedinečnou příležitost provést „chytrý shopping” spolu s Tennis-Point! Pociťte se jako profesionál!