Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Milos Raonic

Milos Raonic je profesní kanadský tenista černohorského původu, který je znám svými úspěšnými vystoupeními proti nejlepším tenistům planety. Milos Raonic se narodil 27. prosince 1990 v jugoslávské Podgorice a již ve věku 3 let se s rodiči přestěhoval do Kanady. Od dětství měl sportovec zájem o kariéru tenisty; profesionální vystoupení zahájil v roce 2008, a po dvou letech, v roce 2010, se již účastnil hlavního turnaje planety – Grand Slam, a to zejména v US Open. Teď Milos Raonic zaujímá 14. pozici ve světovém žebříčku ve dvouhře a 575. ve čtyřhře. Ostatně, to není jeho nejlepší výsledek: v květnu roku 2015 byl skoro v trojce nejlepších tenistů světa a zaujímal 4. pozici. Jedinečný styl tenisty Milose Raonica je základem pro jeho četná vítězství. Dnes má sportovec 7 titulů. Opravdovým jeho pokrokem byl rok 2011, kdy získal velkou popularitu (a spolu s tím se přemístil ze 102. pozice ve světovém žebříčku na 37.) a vybojoval první ATP titul v SAP Open of 2011. Skvěle projevuje sebe na jakýchkoliv površích kurtu, ale nejvíc se mu líbí tvrdé pokrytí. Milos Raonic se zvláštně vyčleňuje svým podáním: v roce 2012 podle statistik se stal hračem, který uskutečnil největší počet podání.

Tenisová produkce a styl hry Milos Raonic

Tento sportovec je velmi obratný na tenisovém dvorci, provádí neuvěřitelně silná podání a směřuje je velmi přesně. Ostatně Miloš Raonić je dobrý i v defenzivní hře. Trénují ho Ivan Ljubičić a Ricardo Piatti. V nejdůležitějších hrách na Wimbledonu Milos Raonić maximálně využíval všech svých převah a neustále «tlačil» své soupeře silnými podáními od základní linie. Důležitou roli v úspěchu sportovce hraje vysoce kvalitní a ideálně k jeho stylu laděná výstroj a doplňky. Tenista nosí boty a oblečení od New Balance, a pokud jde o volbu rakety, zde preferuje Wilson a sice model Blade 9818x20 z turnajové série. Milos Raonić je ještě dost mladý (dokonce i podle sportovních standardů), proto vůbec nepochybujeme, že i nadále se bude zdokonalovat a potěší nás velkými vítězstvími.

Milos Raonic vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point vám nabízí jedinečné sbírky tenisového vybavení a příslušenství používaného předními sportovci planety. Máte výbornou šanci vybrat si nejlepší tenisovou produkci, získat slevu a diskont na další nákup. Tennis-Point znamená «chytré» nakupování: celý sortiment máte před očima – vybírejte a objednávejte! Připravit se na rozhodující souboj je jednoduché jako nikdy. Vystupte na profesionální úroveň spolu s Tennis-Point!

Milos Raonic Vystroj

(16 Artikel)

Tenisové rakety (3 Artikel)

Tenisové oblečení (9 Artikel)

Tenisová obuv (2 Artikel)

Tenisové výplety (1 Artikel)

Další (1 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Milos Raonic Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper