LETNÍ AKCE 10% sleva navíc s "SUMMER24"². Muži, ženy, děti.

Petra Kvitova

1 vybraných filtrů:
1 vybraných filtrů: Odstranit výběr
Tournament
12 Články
Filtr
Tenisové oblečení (8 Články)
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Boty na tenis (1 Článek)
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Tenisová raketa (1 Článek)
-42%
Wilson
Turnajová raketa
7.800 Kč 4.520 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové struny (2 Články)
-35%
Rychle dostupné velikosti:
Rychle dostupné velikosti:

Petra Kvitova

Petra Kvitova, nar. 8. března 1990 je jednou z nejlepších tenistek v dějinách Česka. Profesionální kariéru sportovkyně zahájila v r. 2006 a od té doby získala spoustu fanoušků díky svým mohutným úderům zleva a variabilitě hracího stylu. Petra Kvitova vyhrála dost titulů, mezi nimiž je 17 vítězství na WTA, zejména dvě z nich na Grand Slams ve Wimbledonu. Také 7krát zvítězila na ITF ve dvouhře. V současné době je na 6. místě ve světovém žebříčku podle Women’s Tennis Association (nejlepší hodnocení – číslo 2, r. 2011). Petra Kvitova je první tenisovou hráčkou České republiky a nejlepší tenistkou-levačkou ve světě podle hodnocení WTA. Opravdovým průlomem se v její kariéře stal rok 2011, kdy ve finále Grand Slam ve Wimbledonu se jí podařilo zdolat Marii Šarapovovou a stát se jedinou tenistkou nar. r. 1990, které se podařilo vyhrát turnaj série Grand Slam. Je také jednou ze tří sportovkyň-debutantek, jímž se napoprvé povedlo vyhrát WTA Tour Championships. Styl tenistky Petra Kvitova je jedinečný, je první českou sportovkyní (po prohlášení nezávislosti), která vyhrála Fed Cup (2011). No, za první desetiletí svých profesionálních vystoupení slavná Češka již vepsala své jméno do tenisových dějin. Zbývá jen doufat, že má před sebou neméně vzrušující vítězství a úspěchy.

Tenisová produkce a styl od Petra Kvitova

Nejvíce se hra Petra Kvitova zapamatovává jejími mohutnými podáními z levé strany. Avšak to zdaleka není jediná účinná technika v arzenálů hvězdné tenistky. Neméně působivé jsou i rány pod nepředstavitelnými úhly, jež často zaskočí oponentky. Trénuje se pod vedením Davida Kotyzy. Tenistka má perfektní načasování (timing), skvěle hraje jak z-pod sítě, tak od linie.

«Drsnost» a agresivní styl sportovkyně se podporují důkladným výběrem tenisové výstroje a příslušenství. Oblečení a boty Petra Kvitova – od Nike, tenisové rakety – od Wilson. Hraje s modely Pro Staff turnajové řady od Wilson (struny a vinutí na rukojeť jsou rovněž této značky). Petra Kvitova s její velkolepou kontrolou na hřišti je opravdovým «zázračným dítětem» od tenisu.

Petra Kvitova vystroj na Tennis-Point

Tennis-Point nabízí velkou kolekci nejlepší tenisové produkce od předních světových značek. U nás si každý najde, co se mu líbí. Můžete ocenit výbornou kvalitu zboží od Wilson a Nike a také získat lákavé slevy. Navštivte Tennis-Point a určitě si oceníte naši nabídku! Přestupujte na smart-shopping. Všechny obchody jsou 100% bezpečné a kvalita zboží se garantuje.