Rafael Nadal

10 Článek
Seřadit podle
Filtr
Tenisové oblečení (6 Článek)
Prodej -21%
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -33%
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -28%
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -36%
Rychle dostupné velikosti:
Boty na tenis (2 Článek)
Prodej -25%
Nike
Obuv na všechny povrchy
4.020 Kč 3.010 Kč
15% extra discount
Code: FLASHWEEK
15% extra discount
Code: FLASHWEEK
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -25%
Nike
Obuv na antuku
4.020 Kč 3.010 Kč
15% extra discount
Code: FLASHWEEK
15% extra discount
Code: FLASHWEEK
Rychle dostupné velikosti:
Tenisová raketa (1 Článek)
Babolat
Turnajová raketa
7.530 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Přilnavost pásky (1 Článek)

Rafael Nadal

Hvězda španělského tenisu Rafael Nadal, nar. 3. července 1986, si navždy vybojoval místo v srdcích fanoušků díky svým jedinečným úspěchům. Rafael Nadal je na 5. místě v žebříčku nejlepších tenistů světa; je rovněž považován za jednoho z nejlepších hráčů na hliněných (antukových) hřištích a dokonce má odpovídající přezdívku - The King of Clay. Rafael Nadal je držitelem všech myslitelných a nemyslitelných titulů a cen, což ho automaticky dělá jedním z největších hráčů v dějinách tenisu. 14 vítězství ve dvouhře v grandslamových turnajích, 27 titulů ATP World Tour Masters 1000, zlatá medaile na olympijských hrách r. 2008 a 16 ATP World Tour 500 – to jsou nejpozoruhodnější vítězství v kariéře tenisty. Rafael Nadal patří mezi nejmladší držitele Career Grand Slam, je to druhý člověk, komu se podařilo zvítězit ve dvouhře na Career Gold Slam a jediný, komu se podařilo zvítězit v turnajích Grand Slam na hřištích s antukovým, travnatým a jiným povrchem na Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open. A rovněž nikdo, kromě Rafael Nadal nevítězil v grandslamových turnajích během deseti let za sebou. Rafael Nadal byl uznán sportovcem roku 2011 podle verze Laureus World Sports Awards.

Tenisová produkce od Rafael Nadal pro vás

Rafael Nadal zahájil svou profesionální sportovní cestu v roce 2001 pod vedením Toniho Nadala. Nejen ale trenér položil základy jeho velkolepé budoucnosti: neméně důležitým prvkem se stala vhodná výstroj. V současné době Rafael Nadal je poslem společnosti Kia Motors a rovněž zástupcem Nike – významného výrobce sportovního oblečení a obuvi. To, jak vypadá Rafael Nadal ve svých hrách je celkovou a naprostou zásluhou Nike, která vybírá výstroj pro významného sportovce (v současné době se obouvá do Nike Air Court Ballistec 2.3, jež nesou nápis ‘Rafa’).

Jeho rakety AeroPro Drive s levostrannou rukojetí a dvěma vrstvami vinutí – to je něco zvláštního. Rakety od Rafael Nadal váží jen 55 liber a přitom jsou neuvěřitelně výkonné. Quely, Emporio Armani Underwear a Armani Jeans – jsou to jenom některé z množství značek, s nimiž spolupracuje tenista. Richard Mille vyvinul supertenké náramkové hodinky Richard Mille RM027 Tourbillon za podpory Nadala. Jistě Rafael Nadal je vítaným a častým hostem nejrůznějších pořadů a atraktivní postavou pro mas-media.

Rafael Nadal vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point je zastoupena široká kolekce nejlepších produktů pro tenis od významných světových značek. Zde si můžete vybrat ten model vybavení od tenisty Rafael Nadal, jež se vám líbí nejvíce. Kupujete-li prostřednictvím našeho servisu, pak nejenom dostanete podstatnou slevu, ale zároveň se zbavujete všech rizik. Všechno, co máte udělat – jenom si prohlédnout kolekci Nadal on-line a objednat oblíbený doplněk.