LONDON FINAL DEALS Extra slevy, nabídky a exkluzivní nabídky. Ušetřete nyní až 60 %.

Serena Williams

1 vybraných filtrů:
1 vybraných filtrů: Odstranit výběr
Tournament
3 Články
Filtr
Tenisové oblečení (2 Články)
Tenisové struny (1 Článek)
-25%
Rychle dostupné velikosti:

Serena Williams

Je to světová tenisová jednička, kterou není třeba představovat. Serena Williams byla šestkrát uznána za nejlepší ve světě podle hodnocení Ženské tenisové asociace (The Women’s Tennis Association), je několikanásobnou šampionkou Wimbledonu, French Open, Australian Open a Olympijských her. Serena Williams je zcela zaslouženě považována za jednu z největších tenistek v historii tenisu - a to nejen mezi ženami.

Je držitelkou většiny existujících titulů ve světě tenisu. Je profesionální tenisovou hráčkou od roku 1995; tato slavná Američanka vystupuje pod vedením Patricka Mouratoglou. Na svém kontě má spoustu rekordů a úspěchů, je na druhém místě mezi tenistkami XXI. století a na pátém místě mezi tenistkami všech dob. Serena Williams se stala vítězkyní 21 grandslamových turnajů ve dvouhře, je také jedinou, kdo dokázal zvítězit šestkrát ve třech ze čtyř grandslamových turnajů; je jedinou, kdo desetkrát vyhrál v grandslamových turnajích v průběhu dvou desetiletí. Serena Williams s její obrovskou sbírkou cen z nejrůznějších turnajů, včetně olympijských her, je vynikajícím příkladem pro všechny začínající tenisty.

Tenisová produkce od Sereny Williamsové pro vás

Skvělá vystoupení tenistky Sereny Williamsové jsou výsledkem nejenom jejího jedinečného stylu a dovednosti, ale i správně zvoleného oblečení a výstroje. Obuví počínaje a doplňky konče - každý detail přidává vystoupení určitý ráz. Od počátku 2000. let Serena Williams používá produkty od Nike a Wilson, zejména - Wilson Hammer 6.4 Stretch Power Holes a Wilson Blade 104. Gatorade, Aston Martin, Chase Bank, Audemars Piguet, OnePiece, Delta Air Lines – všichni jsou partnery proslulé tenistky. Dobře známá pro svůj rozmanitý "živý" styl oblečení, Serena Williams zdaleka není poslední osobností ve světě módy - měla vlastní linii Puma, nyní spolupracuje s Nike. Významná sportovkyně rovněž prezentuje kolekci oblečení Aneres a od roku 2009 i klenoty s kabelkami. Je častým hostem zábavných akcí a světských večírků.

Serena Williams vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point máte k dispozici široký výběr tenisové výstroje od tenisové hvězdy. Zde najdete boty, oblečení, výstroj a doplňky, jež rovněž používá Serena Williams. Navíc kromě vysoké kvality oblečení Nike a raket Wilson nabízíme vám solidní slevy. Můžete si vybírat z obrovské nabídky tenisové produkce od vedoucích značek a nakupovat bez jakéhokoliv rizika. Slevy – to je výborná příležitost kvalitně se připravit na důležitá utkání na tenisovém dvorci a získat dobré zkušenosti.