Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka je známý švýcarský tenista, který v současné době zaujímá 4. pozici ve světovém žebříčku. Svými šťavnatými vystoupeními podařilo se mu získat přízeň fanoušků z celého světa. Tenista Stan Wawrinka má jedinečný styl, díky kterému se mu podařilo stát se jedním z mála čtvrtfinalistů všech turnajů Grand Slams – Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open. Má na svém kontě dva Grand Slamy a jeho fenomenální vystoupení na Australian Open 2012 a French Open v r. 2015 mu umožnila vystoupit na 3. pozici světového žebříčku. Stan Wawrinka je jedním ze tří hráčů, kdo oslavoval vítězství na turnajích série Grand Slam nad Velkou čtyřkou (the Big Four). Narodil se hvězdný Švýcar 18. března 1985, profesionální kariéru zahájil v r. 2002. Získal řadu ocenění, titulů a cen a jedním z nejpamátnějších okamžiků jeho kariéry bylo vítězství na ATP Masters Tournament 100 v roce 2014. Celkem sportovec má 11 titulů ve dvouhře a 2 ve čtyřhře. Sotva však všechny tyto úspěchy se mohou vyrovnat vítězství na letních olympijských hrách 2008. Také spolu s národním týmem své země Stan Wawrinka vyhrával na Davis Cup v r. 2014. Mimochodem, před French Open 2014 tenista změnil jméno ze ‘Stanislas Wawrinka’ na ‘Stan Wawrinka’. Všichni doufáme, že na tohoto sportovce čeká ještě hodně vítězství a nejednou nás potěší svými skvělými vystoupeními.

Tenisová produkce a styl Stan Wawrinka

Stan Wawrinka se považuje za jednoho z mohutně «bijících» tenistů naší doby: jeho «výstřely» (shots) jsou nejenom velmi silné, ale i zpravidla velmi přesné. Vynikající vystoupení na hříšti však nejsou výsledkem jenom dovednosti sportovce, ale i správné volby výstroje a vybavení. Obuv, oblečení, rakety a doplňky – to všechno značnou mírou předurčuje výsledek souboje. Švýcara trénuje Magnus Norman. Pro tohoto sportovce je bez rozdílu, na jakém povrchu hrát: ukazuje perfektní výsledky jak na antukových, tak na travnatých kurtech. Stan Wawrinka používá tenisové rakety a doplňky od Yonex. Vzhledem k důkladné přípravě a profesionálnímu přístupu ke každému utkání a nezávisle na tom, zda se jedná o finále, nebo semifinále či předkolo, dá se bez jakýchkoliv pochybností stvrzovat, že na Stana Wawrinku ještě čekají v budoucnosti velké výhry.

Stana Wawrinky vystroj na Tennis-Point

Dnes si každý může koupit raketu, výstroj a vybavení, jehož používá legendární tenista. V Tennis-Point najdete nejlepší kolekce zboží od předních světových výrobců. Navíc na toto zboží existují slevy a tak máte příležitost koupit oblíbený doplněk prakticky zdarma. Náš servis je na 100% bezpečný: garantujeme kvalitu produkce, v opačném případě nám můžete zboží vrátit. Nenechte si ujít tuto skvělou možnost!

Stan Wawrinka Vystroj

(24 Artikel)

Tenisové rakety (1 Artikel)

Tenisové oblečení (17 Artikel)

Tenisová obuv (2 Artikel)

Tenisové výplety (2 Artikel)

Další (2 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Stan Wawrinka Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper