Prodej -41%
X-Bionic
3.920 Kč 2.330 Kč
Rychle dostupné velikosti:

Toto neuvěřitelné tenisové oblečení a produkce X-Bionic již na vás čekají!

Široce známá díky svým futuristickým moderním tenisovým výrobkům, značka X-Bionic nepotřebuje zvláštní prezentaci. Sídlo značky se nachází ve Švýcarsku. Výrobce produkuje moderní výrobky pro sportovce, fitness nadšence a, samozřejmě, tenisty. Takže pokud plánujete koupit jeden nebo několik vysoce kvalitních modelů tenisové oblečení X-Bionic, pak jste samozřejmě přišli na správné místo. Jsme ručně vybrali nejlepší oblečení vyrobené touto značkou. Navíc u nás můžete získat všechny ty nejlepší výrobky za velmi lákavé ceny. Tímto způsobem si zajišt'ujete skvělé trávení času na hřišti, při zachování zamýšleného rozpočtu.

Nakupujte online tenisové oblečení X-Bionic u nás!

Tato značka je široce známá díky výrobě vysoce kvalitního kompresního oblečení, jež umožňuje hráčům zůstávat maximálně koncentrovanými na herním procesu i během dlouhých tréninkových setkání a soutěží. Dnes pokročilí tenisté raději kompresní oblečení, kombinující v sobě lehkost a schopnost provádět pohyby bez žádného omezení. Sortiment tenisové oblečení X-Bionic zahrnuje tréninkové šortky, kompresní prádlo, trička, tréninkové bundy, tréninkové kalhoty a mnoho jiných výrobků, jež vám pomůžou vytvořit jedinečný styl a vyjádřit na tenisovém kurtu svůj vnitřní svět. Tyto neuvěřitelně spolehlivé a vysoce kvalitní výrobky vám zaručí skvělé trávení času za vaší oblíbenou hrou i absenci jakékoliv nepohodlí.

Sortiment zahrnuje výrobky pro muže a ženy, takže si každý tenisový fanoušek může vybrat ideální model v závislosti na své oblíbené barvy, design a velikost. Vyberte si to, co vyhovuje právě vám! Objednávejte online svůj další pár šortek nebo moderní tričko v našem obchodě, a zboží vám bude dodáno přímo pod dveře ve stanovené lhůtě.

Zdokonalujte svou hru s těmito produkty

Jsme, Tennis-Point, vyvíjíme maximální úsilí k tomu, abychom se pomohli našim zákazníkům stát profesionálním tenistou v nejkratší možné lhůtě. Právě z tohoto důvodu jsme shromáždili v našem obchodě nejlepší sortiment zboží, jež určitě přijde vám vhod na trénincích a soutěžích. Buďte si jisti, že se s tímto tenisovým oblečením od X-Bionic stanete lepší verzí sebe samého!