LETNÍ AKCE 10% sleva navíc s "SUMMER24"². Muži, ženy, děti.

Victoria Azarenka

1 vybraných filtrů:
1 vybraných filtrů: Odstranit výběr
Tournament
12 Články
Filtr
Tenisové oblečení (8 Články)
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Boty na tenis (1 Článek)
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové tašky (1 Článek)
Tenisová raketa (1 Článek)
Wilson
Turnajová raketa
6.100 Kč 4.640 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové struny (1 Článek)
Rychle dostupné velikosti:

Victoria Azarenka

Bývalá nejlepší tenisová hráčka (nyní – číslo 20), Běloruska Victoria Azarenka vystupuje pod vedením Wima Fissetta. Budoucí hvězda světového tenisu se narodila 31. července 1989 a svou profesionální kariéru zahájila v roce 2003. Ušla ve sportu dlouhou cestu, než se stala světoznámou. Victoria Azarenka je jedinou Běloruskou, které se podařilo vyhrát Grand Slam. Má na svém kontu také dvě výhry na Australian Open – v r. 2012 a 2013. Jistěže Azarenka má i hodně jiných titulů. Mezi její hlavní úspěchy patří bronzová medaile z letních Olympijských her v Londýně a zlatá medaile ve čtyřhře spolu s Maxem Mirným. Victoria Azarenka rovněž dvakrát vyhrávala grandslamové turnaje ve čtyřhře – v r. 2007 spolu s Maxem Mirným na US Open a v r. 2008 s Bobem Bryanem na French Open. Tenisová hráčka Victoria Azarenka hraje jak pravostrannými, tak levostrannými raketami. Slavná sportovkyně se neustále účastní top-zápasů na nejlepších světových tenisových hřištích, jako Wimbledon.

Nejlepší tenisová produkce od Victoria Azarenka

Victoria Azarenka je známá nejenom svými vystoupeními na kurtu, ale i díky spolupráci s nejlepšími výrobci sportovní výstroje a vybavení. Její výrazné a atraktivní tenisové oblečení patří mezi nejlepší v kolekci Nike. Women’s Fall Slam Breathe Tank a Women’s Fall Court Short – to jsou jedny z nejpopulárnějších modelů. Samozřejmě, i samotná tenisová hvězda používá boty a oblečení od Nike. Wilson Juice 100 je jedna z raket, v níž je skombinována síla a přesnost strun ALU Power 16L z výroby Luxilon a Overgrip Blue od Tourna Tac. V r. 2013 Victoria Azarenka byla čtvrtou na seznamu nejvíce placených sportovkyň světa. Patří jí rovněž rekord ve výši peněz vydělaných sportovkyní za 1 rok. Nike, Citizen Watch, Wilson, InstaForex, American Express, Red Bull a mnohé další značky spolupracují a přejí si spolupracovat s Victorií Arazenkovou.

Victoria Azarenka vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point je zastoupena velká kolekce tenisové produkce od předních světových značek. Všechno nejlepší je shromážděno na jednom místě pro vás. Nyní můžete vybrat oblíbený doplněk od Victoria Azarenka a vyřídit objednávku jen několika kliknutími. Vynikající kvalita produkce Nike a Wilson vás nenechají lhostejnými. Navíc můžete využit možnost exkluzivních slev a získat zboží téměř zdarma. Obchod se uzavírá se 100% bezpečností, prodejce zaručuje vysokou kvalitu zboží.