Championship Sale: Save 500Kč from 2500Kč purchase value on all items in the sale ! Code: “CHAMPION20” Save now!

Weiss Cannon

1 Článek
Seřadit podle
Filtr
Rychle dostupné velikosti:

Weiss Cannon Tennis E-Shop

Těžko se dá přecenit role tenisových strun ve hře, obzvláště když soupeři jsou si rovní. Značka Weiss Cannon je známá po celém světě, protože vyrábí struny z vysoce kvalitního materiálu a s výbornými funkčními charakteristikami. Weiss Cannon je symbiózou dvou společností – SE Weiss и Cannon. SE Weiss byla výrobcem tenisové produkce a Cannon distributorem strun Luxilon a Gamma. Přibližně před deseti lety se tyto značky spojily a tak vznikla společnost Weiss Cannon, jež uskutečnila ve výrobě strun opravdovou revoluci.

Unikátnost Weiss Cannon

Weiss Cannon upoutala pozornost tenisové veřejnosti díky neskutečně vysoké kvalitě své tenisové produkce. Všichni profesionálové WTA & ATP vysoce oceňují jedinečnost a spolehlivost produktů této značky. Inovační prodejna Weiss Cannon je známá svými precizně navrženými strunami zdatnými doslova tvořit zázraky na kurtu. Veškerá tenisová produkce Weiss Cannon se vyrábí v Německu podle nejnovějších technologií. Společnost rovněž nabízí pohodlné a stylové oblečení, jež efektně doplní vaše vzezření.

Řada strun Weiss Cannon je tvořena výhradně kvalitními modely vyrobenými z prvotřídních materiálů. Weiss Cannon – to je stylový design a supermoderní řešení. Krédem značky je: Nejlepším může být jenom ten, kdo vyhrává u nejlepších Společnost neustále dodržuje mezinárodní standardy pro výrobu tenisového vybavení; všechny vyráběné produkty jsou jedinečné a umožňují provádět na hřišti "finty" nedostupné běžným hráčům. Weiss Cannon ví, že vítězství a prohry záleží na drobnostech a proto důkladně kontroluje každou operaci výrobního procesu. Struny Weiss Cannon – to jsou umělecká díla, koruna inženýrské myšlenky a vůbec to nejlepší, co jste kdykoliv viděli na tenisovém trhu. Nepochybujte, že právě s nimi budete držet hru pod kontrolou. Vyhrávejte spolu s Weiss Cannon!

Objednejte Weiss Cannon tenisové produkty online

Weiss Cannon – to je převaha v každém úderu. A když dříve jste museli kvůli nákupu tenisové produkce Weiss Cannon jít do obchodu, pak dnes můžete vyřídit objednávku nevycházeje z domu. V internetové prodejně Tennis-Point jsou shromážděny všechny nejlepší tenisové produkty, které může kupci nabídnout prodejna Weiss Cannon. V Tennis-Point najdete četné modely tenisových strun a rovněž hodně jiného vybavení a doplňků. Tenisový obchod Weiss Cannon znamená premium kvalitu, které se nic nevyrovná. Abychom vás definitivně přesvědčili o účelnosti nákupu produkce německé značky, tak poznamenáme, že po prvním nákupu získáte slevu na další. Nepropásněte svou šanci získat kvalitní tenisovou výstroj prakticky zdarma!