LETNÍ AKCE 10% sleva navíc s "SUMMER24"². Muži, ženy, děti.

Borna Coric

1 vybraných filtrů:
1 vybraných filtrů: Odstranit výběr
Tournament
9 Články
Filtr
Tenisové oblečení (4 Články)
Rychle dostupné velikosti:
Rychle dostupné velikosti:
Rychle dostupné velikosti:
Boty na tenis (2 Články)
Rychle dostupné velikosti:
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové tašky (1 Článek)
Tenisová raketa (1 Článek)
Wilson
Turnajová raketa
6.100 Kč 4.640 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové struny (1 Článek)
Rychle dostupné velikosti:

Borna Coric

Borna Coric je talentovaný chorvatský tenista, který udivuje publikum svojí touhou vyhrát za cokoliv stalo – v každém souboji a na každém turnaji. 19-letý sportovec zahájil profesionální kariéru není to tak dávno v roce 2013, ale už potěšil nás řadou krásných vystoupení. Nyní obsazuje 44. místo ve světovém žebříčku ve dvouhře (nejvyšší pozice – 33, Listopad 2015), ve čtyřhře nejvyšší pozice tenisty – 560, kterou on obsadil v listopadu 2014. Jedinečný styl tenista Borny Corica mu umožnil stát se jedním z nejmladších zástupců top 100 světového žebříčku, a není pochyb o tom, že v budoucnu jeho pozice budou vyšší. Borna Coric hrál na všech čtyřech hlavních turnajích série Grand Slams – the US Open 2014, the Australian Open 2014, the French Open 2015 a the Wimbledon 2015. Tenistu trénuje Zeljko Krajan. Všichni se moc těšíme na nové živé hry od Borny Coric.

Tenisová produkce od Borna Coric, která si zaslužuje pozornost

Borna Coric je nepochybně talentovaný tenista, který se maximálně snaží nejen na soutěžích, ale i na tréninku, což mu umožňuje neúnavně dělat pokroky a vyhrávat. Sportovec ví, jak důležitou roli v závěrečném úspěchu hraje správně vybraná tenisová výstroj a doplňky. Každý zápas je jedinečný: povrch kurtu, povětrnostní podmínky, styl soupeře – to vše vyžaduje provádění pravidelných úprav. XXI. století – éra technologií, včetně sportovních. Tenisový zápas je částečně utkání značek. Pokud se jedná o volbu rakety, mladá hvězda používá model VCore Tour F 97 z turnajové série Yonex; když jde o obuv a oblečení – tady Nike mimo soutěž. Borna Coric velmi mladý a perspektivní tenista, a proto nám zbývá jen popřát mu nové nezapomenutelné souboje a skvělé výhry.

Borna Coric vystroj na Tennis-Point

Tenis-Point nabízí širokou škálu tenisových produktů od předních světových značek. Zde každý milovník tenisu najde něco pro sebe. Máte možnost získat nejlepší tenisovou výstroj, vybavení a doplňky. Pociťte se jako profesionál! Všechny produkty jsou k dispozici s výraznými slevami, navíc u nás platí diskontní systém. Všechny transakce jsou naprosto bezpečné. Garantujeme kvalitu tenisového "merče" a dodání v termínu.