LETNÍ AKCE 10% sleva navíc s "SUMMER24"². Muži, ženy, děti.

Rafael Nadal

1 vybraných filtrů:
1 vybraných filtrů: Odstranit výběr
Tournament
12 Články
Filtr
Tenisové oblečení (6 Články)
-26%
Rychle dostupné velikosti:
Nike
880 Kč 750 Kč
Limited Edition
Limited Edition
Rychle dostupné velikosti:
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Novinky
Rychle dostupné velikosti:
Boty na tenis (1 Článek)
Novinky
Nike
Obuv na všechny povrchy
3.510 Kč 2.810 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisová raketa (2 Články)
-27%
Babolat
Turnajová raketa
8.280 Kč 6.020 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové tašky (1 Článek)
Tenisová raketa (2 Články)
-27%
Babolat
Turnajová raketa
7.530 Kč 5.500 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Tenisové struny (2 Články)
-32%
Babolat
Monofil
5.520 Kč 3.760 Kč
Rychle dostupné velikosti:
-40%
Rychle dostupné velikosti:

Rafael Nadal

Hvězda španělského tenisu Rafael Nadal, nar. 3. července 1986, si navždy vybojoval místo v srdcích fanoušků díky svým jedinečným úspěchům. Rafael Nadal je na 5. místě v žebříčku nejlepších tenistů světa; je rovněž považován za jednoho z nejlepších hráčů na hliněných (antukových) hřištích a dokonce má odpovídající přezdívku - The King of Clay. Rafael Nadal je držitelem všech myslitelných a nemyslitelných titulů a cen, což ho automaticky dělá jedním z největších hráčů v dějinách tenisu. 14 vítězství ve dvouhře v grandslamových turnajích, 27 titulů ATP World Tour Masters 1000, zlatá medaile na olympijských hrách r. 2008 a 16 ATP World Tour 500 – to jsou nejpozoruhodnější vítězství v kariéře tenisty. Rafael Nadal patří mezi nejmladší držitele Career Grand Slam, je to druhý člověk, komu se podařilo zvítězit ve dvouhře na Career Gold Slam a jediný, komu se podařilo zvítězit v turnajích Grand Slam na hřištích s antukovým, travnatým a jiným povrchem na Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open. A rovněž nikdo, kromě Rafael Nadal nevítězil v grandslamových turnajích během deseti let za sebou. Rafael Nadal byl uznán sportovcem roku 2011 podle verze Laureus World Sports Awards.

Tenisová produkce od Rafael Nadal pro vás

Rafael Nadal zahájil svou profesionální sportovní cestu v roce 2001 pod vedením Toniho Nadala. Nejen ale trenér položil základy jeho velkolepé budoucnosti: neméně důležitým prvkem se stala vhodná výstroj. V současné době Rafael Nadal je poslem společnosti Kia Motors a rovněž zástupcem Nike – významného výrobce sportovního oblečení a obuvi. To, jak vypadá Rafael Nadal ve svých hrách je celkovou a naprostou zásluhou Nike, která vybírá výstroj pro významného sportovce (v současné době se obouvá do Nike Air Court Ballistec 2.3, jež nesou nápis ‘Rafa’).

Jeho rakety AeroPro Drive s levostrannou rukojetí a dvěma vrstvami vinutí – to je něco zvláštního. Rakety od Rafael Nadal váží jen 55 liber a přitom jsou neuvěřitelně výkonné. Quely, Emporio Armani Underwear a Armani Jeans – jsou to jenom některé z množství značek, s nimiž spolupracuje tenista. Richard Mille vyvinul supertenké náramkové hodinky Richard Mille RM027 Tourbillon za podpory Nadala. Jistě Rafael Nadal je vítaným a častým hostem nejrůznějších pořadů a atraktivní postavou pro mas-media.

Rafael Nadal vystroj na Tennis-Point

V Tennis-Point je zastoupena široká kolekce nejlepších produktů pro tenis od významných světových značek. Zde si můžete vybrat ten model vybavení od tenisty Rafael Nadal, jež se vám líbí nejvíce. Kupujete-li prostřednictvím našeho servisu, pak nejenom dostanete podstatnou slevu, ale zároveň se zbavujete všech rizik. Všechno, co máte udělat – jenom si prohlédnout kolekci Nadal on-line a objednat oblíbený doplněk.