Tennis-Point uses cookies to align with the needs of our visitors. By using the Tennis-Point website you agree to cookies being stored on your computer. Data protection information. x

Laura Siegemund

Laura Siegemund je německá tenistka, jež se nyní nachází v plném květu sil, a slibuje nám všem krásné vystoupení v blízké budoucnosti. Narozená 4. března 1988 v Západním Německu, začala svou profesionální kariéru v roce 2002. Vstoupila do University of Hagen, a trénuje pod začátkem Markusa Gentnera. Tato talentovaná pravoruká tenistka je vášnivou fanynkou Steffi Graf. Dosáhla značných úspěchů jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Tenistka Laura Siegemund dosáhla vrcholu kariéry, není to tak dávno, v květnu 2016, kdy obsadila 37. řádek světového žebříčku. A vzhledem k vášni, s níž vystupuje tato sportovkyně, nejsou sebemenší pochyby o tom, že ještě mnohokrát potěší nás zářivým vystoupením a nezapomenutelným vítězstvím.

Na její kontě jsou 11 titulů ITF ve dvouhře a 3 tituly WTA ve čtyřhře. Laura Siegemund je již dost známá, ale to nejlepší stále ještě před námi. Pokud jste fanoušek této mladé i aktivní hráčky tenisu, pak doporučujeme vám vyzkoušet její oblíbené tenisové vybavení od Völkl a Tonic. Zde, v obchodě Laura Siegemund, můžete najít širokou škálu výrobků od této dovedné Němky a koupit si model, jenž se ideálně hodí k vašemu hracímu stylu i obrazu.

Vyberte si svou oblíbenou tenisovou produkci od Laura Siegemund

Aby se přesvědčit o tom, že si můžete vybrat perfektní set tenisového vybavení a výrobků, jsme, Tennis-Point, představujeme vám nejširší sortiment tenisového zboží po celé Evropě. Nyní, konečně, můžete bez jakýchkoliv problémů sledovat za svým snem s nejlepšími tenisovými produkty a doplňky. Prozkoumejte nejlepší tenisové produkty od Laura Siegemund, jako jsou její oblíbené rakety Völkl OrganiX Super-G Tour a Völkl V-Sense 6 Tour, a získejte je bez jakýchkoliv problémů v našem obchodě.

Máme také k dispozici moderní tenisové oblečení od Tonic, jež vám zajistí absolutní komfort na hřišti a umožní se soustředit pouze na hru. Představujeme kompletní kolekci produktů – od bot až do raket, takže výběr je ničím neomezen! Nečekejte – nakupujte on-line své další tenisové produkty v našem spolehlivém obchodě. Získejte skvělý zážitek z nakupování a nezastavujte se na cestě k požadovaným účelům!

Laura Siegemund Vystroj

(18 Artikel)

Tenisové rakety (1 Artikel)

Tenisové oblečení (16 Artikel)

Tenisové výplety (1 Artikel)

* Všechny ceny včetně DPH.
Kontakt
Bezpečné platební metody PředemDobírkaMasterCardVisaAmerican ExpressPayPal
  • Platba předem
  • VISA, American Express
  • EuroCard, MasterCard
  • Dobírka
  • PayPal
Naši přepravní partneři UPSDPDDHL Parcel Slovensko
Vynikající & Bezpečný
Sociální média

Top značky
Laura Siegemund Vystroj | Rakety, Oblečení, Obuv | Tennis-Point © 2018 Tennis-point GmbH, všechna práva vyhrazena

Skyscraper