Nové tenisové oblečení Objevte nejnovější styly. Nakupujte nyní.

Funkce

Funkce
Materiál 100% Bavlna
Barvy bílá, vícebarevné
Udržitelný
Model 191cm/Velikost: L

Popis

Rock The Court Tričko Muži - Bílá, Vícebarevné

Vaše neformální tričko pro Wimbledon!

Ještě neznáte naši tenisově šílenou opici? Ticho, prosím! V době, kdy se koná klasický travnatý turnaj ve Wimbledonu, se náš zvířecí kamarád vydal z Paříže do Londýna, aby vás překvapil svou zbrusu novou kolekcí. Místo baget a sýra teď hoduje na jahodách se smetanou. Myslíte si, že opice nemá umělecké sklony? Pak se podívejte na stylové oblečení doplněné výrazným logem, se kterým dělá parádu na centrálním kurtu Wimbledonu!

Cool udržitelný vzhled!

Quiet Please přenáší tenis do ulic. Nová lifestylová značka nedbá na předsudky, etiketu bílého sportu a zaprášené tradice. Quiet Please je divoká, nenucená, stojí nad věcí a je tu pro každého - stejně jako naše drzá tenisová opička s cool brýlemi na nose. Tenhle sport je prostě úžasný!

Nechceme o něm jen mluvit. My tenis děláme! O tom se můžete přesvědčit v našem novém stylovém wimbledonském tričku. Díky svému volnému střihu a barvám, které odpovídají vrcholům trávníku, představuje tričko čistý pocit z Grand Slamu!"

Na něm samozřejmě nemůže chybět naše tenisově bláznivá opička. Stejně jako kurt miluje své přirozené prostředí. Trvalou udržitelnost neřešíme jen tak z plezíru, je to naše priorita! Všechna trička z naší nové wimbledonské kolekce jsou vyrobena v Evropě ze 100% organické bavlny. To znamená, že geneticky modifikované rostliny jsou při ekologickém pěstování zakázány. Také spotřeba vody je nižší než u konvenčních rostlin. Navíc je organická bavlna šetrnější k vaší pokožce.

Neváhejte, prostě to udělejte! Buďte stejně drzí a ležérní jako naše tenisová opička a pořiďte si nové wimbledonské tričko, které se bude hodit ke grandslamové podívané v Londýně!

Zajímavost:

-        Sportovní vzhled - přesně do města

-        Nabízí optimální pohodlí díky nejlepší organické bavlně

-        Relaxed fit: Regular fit

-        Parádní design odpovídající vrcholu grandslamu ve Wimbledonu

-        Udržitelně vyrobené s recyklovanými obaly a visačkami

Podobné artikly

Podobné artikly

Recenze

Doporučení

Doporučení

Quiet Please Rock The Court Tričko Muži

Art. No: 3904560004100017

750 Kč -67% 250 Kč
Cenová stupnice
Pamatujte si, kdy budou k dispozici článku znovu!
Zatímco čekáte na tento článek, můžete se podívat na podobné články.
Exclusively with us**
Exclusively with us**
Vyberte si velikost
XS
Upozorněte mě
S
Upozorněte mě
M
Upozorněte mě
L
Upozorněte mě
XL
Upozorněte mě
XXL
Upozorněte mě