Current delivery time: As usual, 2-3 working days! Corona FAQ
Current delivery time: As usual, 2-3 working days! Corona FAQ
Novinky
Björn Borg
1.890 Kč 1.760 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -42%
Nike
1.080 Kč 630 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -40%
Nike
1.890 Kč 1.130 Kč
Rychle dostupné velikosti:
Prodej -46%
Nike
1.080 Kč 580 Kč
Rychle dostupné velikosti:

Odhalte svou vnitřní vášeň s tenisovými hoodies

Svět sportu se neustále mění a vyvíjí. Totéž lze říci i o sportovní oblečení. Například, technologie výroby sportovní mikiny s kapucí se zlepšuje s každým dalším rokem – stávají se více funkční a spolehlivé. A co může být důležitější, než pocit pohodlí a důvěry ve vlastní schopnosti? Kromě toho, tenis klade poměrně přísné požadavky, pokud jde o dynamiku. Máme na mysli to, že i neprofesionální tenisté velmi často dělají prudké pohyby, kvůli které občas dostanou poškození a dokonce i zranění. Naštěstí, moderní tenisové hoody bezpečně chrání sportovce i při maximálním zatížení. Není divu, vždyť se vesměs používají hvězdami tenisu na cvičeních.

Vyhledejte stylové a pohodlné hoodies zde

Tenis je neuvěřitelně populárním sportem s velkým množstvím fanoušků. Fanoušci již dávno zvyklí vidět svých idolů stylovými, individuálními a nenapodobitelnými. Nicméně, sportovní hoody jsou oblíbené nejen u profesionálních hráčů – jsou také velmi rozšířené a mezi fanoušky. Správně vybraná hoody vám dodá nepopsatelný komfort na kurtu a rozšíří vaše funkční schopnosti díky pečlivě promyšlenému designu.

Je to skvělá volba v případě, že hledáte jakým způsobem prostřednictvím kvalitního sportovního oblečení můžete zlepšit své vystoupení na kurtu. Další výhodou sportovní mikiny s kapucí je její role v termoregulaci těla. Díky vynikající prodyšnosti mikina vám zajistí optimální větrání, a také, a to díky speciální technologii udrží v teple, když je to potřeba. Hoodies jsou vyráběny prakticky všemi známými značkami. Nejlepší mezi nimi jsou Adidas, Nike, Wilson, Puma a Babolat. Sportovní hoodies jsou vyráběny pod různé kategorie sportovců - muži, ženy a junioři – každý si najde ten model, který je ideální právě pro něho – jak dle funkčnosti, tak i dle stylu.

Získejte ty nejdrsnější sportovní mikiny s kapucí on-line na Tennis-Point

Takový krásný sport jako tenis vyžaduje neméně krásné oblečení a vybavení, které vám určitě zajistíme! Tennis-Point nabízí nejlepší vybavení a příslušenství. Není třeba chodit po obchodech, protože celý sortiment je k dispozici on-line. Objednát si on-line může kdokoliv. Věřte, máme co nabídnout! Na Tennis-Point najdete široký sortiment tenisového oblečení za loajální cenu. Využijte našich služeb, a určitě oceníte výhody nákupu oblečení u nás: za prvé, je to diskontní systém, jenž vám umožní ušetřit, a za druhé, je to velké množství exkluzivních nabídek. Ze své strany, garantujeme vám snadnost postupu objednání a dostupnost nejnovějších modelů oblečení a doplňků. Realizujte své sportovní sny spolu s Tennis-Point!